Meltem (Pınar Altuğ) Çocuklar Duymasından Ayrıldı mı Çıktı mı Geri Dönecek mi?

Meltem (Pınar Altuğ) 26 Aralık 2018 çarşamba günü yayınlanan yeni bölümde yeni bir fırsat çıktığının ve Zeynep için bu iş teklifini kabul edip Yurt dışına gideceğini açıkladı. Hemen akıllara Meltem (Pınar Altuğ) Çocuklar Duymasın dizisinden ayrılacak mı çıkacak mı sorusu geldi. Dizinin düşen reytinglerden dolayı final yapacağı haberleri dolaşıyordu. Meltem (Pınar Altuğ) Çocuklar Duymasından Ayrıldı mı Çıktı mı Geri Dönecek mi? sorusuna cevap verelim:

Meltem (Pınar Altuğ) Çocuklar Duymasından Ayrılmıyor: Babası Melteme öğüt vererek Meltemin mantığını ve kalbini dinlemesini istedi. Londraya gitmek isteyen ama burayı da bırakmak istemeyen Meltem iki arada bir derede kaldı. Meltem (Pınar Altuğ) kızının geleceği için Londraya gitmek istiyor ama Türkiyeden de vazgeçemiyor. Bakalım son kararı ne olacak..

Meltem ile Haluk boşanmaktan kurtuldular ama başlarındaki belalardan kurtulmak öyle kolay olmayacak gibi görünüyor. HAluka yakınlaşan Tutku ve Melteme yakınlaşan Rüzgar diziye yeni bir boyut getirdiler. Meltem boşanma kararına rağmen Halukun seviyorum karımı demesi üzerine Hakim boşamadı ancak ilerleyen günlerde Meltem Londraya gitti Rüzgar beyle.

Halukun art niyeti olmadan Tutkuyla geçirdiği zamanlara misilleme yapmak isteyen Meltem Rüzgar ile İzmirdeki bir fuarda tanışmıştı ama geçen zaman sonrasında Meltemin boşanmak üzere olduğunu duyunca Haluku kıskandırmak için gelmişti diziye. Bu kez Meltemle birlikte yurt dışı iş gezisine İngilterenin başkenti Londra‘ya gitmesi acaba Meltem diziden çıkıyor mu ayrılacak mı sorularını getirdi..

Meltem (Pınar Altuğ) Çocuklar Duymasından Ayrıldı mı Çıktı mı Geri Dönecek mi?

Meltem Haluk’u kıskandırmak için yaptığı hamlelere son eklediği Rüzgar ile Londra turundan dönecek mi yoksa orada kalacak yada diziden çıkacak mı? Bunu şurdan yola çıkarak dile getiriyoruz. Bildiğiniz Üzere Pınar Altuğ Fox tv de yeni bir programa başladı. Sizi Böyle Alalım isimli programın çekimleri oldukça uzun ve yorucu olduğu için hem dizi hemde programın ikisi birarada fazla sürmeyeceğini düşünüyoruz.

Pınar Altuğ ya Fox Tv deki Sizi böyle alalım programından vazgececek ileriki haftalarda yada Çocuklar Duymasın dizisindeki Meltem rolünden. Meltemsiz bu dizi olmayacağına göre Gönül ve Tuna ise dizi için yetersiz geleceklerinden dolayı Pınar hanım ne yapacak bizde merak ediyoruz.

Ancak Londra seyahati ile bir süre zaman kazanmış oldu. Pınar Altuğ bakalım Çocuklar Duymasın dizisindeki Meltemi mi tercih edecek yoksa Fox tv de öğle kuşağında yayınlanan Sizi Böyle alalım programınımı tercih edecek yoksa her ikisini de devam ettirebilecek mi zamanla göreceğiz. Ancak Yurtdışından uzun süre gelmez ise bunun nedeni yaptığı programdaki yoğunluktan kaynaklandığını düşünebiliriz..

Çocuklar Duymasın 24. Bölüm Fragmanı meltem londraya gider

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.