Memo-Can İkizler Dizisi Hakkında Bilgiler Haberler Oyuncular

Kanal D’nin yeni dizisi ‘İkizler’in adı değişti. Yeni adı Memo-Can İkizler olan dizinin oyuncu kadrosu oldukça zengin. Dizi Kasım ayında başlayacak ve ve büyük ihtimalle erken final yapan bir dizinin yerin başlayacak. Memo-Can İkizler dizisi nerede çekiliyor konusunda da izleyicilerimizi bilgilendireceğiz detaylıca.. Memo-Can İkizler kadrosunda yer alan Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Tuğba Çınar ve Atilla Saral gibi isimler dizinin bakalım iyi reytingler alabilmesine imkan sağlayacak mı oyunculukları ile nasıl bir performans ortaya koyacaklar izleyip göreceğiz.

Emrecan Berke Zincidi yepyeni dizisi ile Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmak için ikizler Mehmet Doğan isimli dizide seyirci ile buluşuyor. zengin bir ailenin ikiz çocuklarından biri bebekten kaçırılır ve oldukça zor şartlar altında kenar mahallede yaşayan bir aileye verilir. ailesiyle birlikte Kağıt toplayarak geçimini sağlamaya çalışan Memocan Diğeri ise zengin bir ailede çok iyi şartlar ve bolluk içerisinde yaşayan bir çocuğun öyküsüdür bu hikaye.

Memo-Can İkizler Dizisi oyuncu kadrosuikizler Memocan dizisinde Memo karakteri kimdir: Emir Berke Zincidi dizide iki karakteri birden oynuyor Memo caneri olarak oynadığı rolde 12 yaşında olan çok zeki her istediğini yapabilen akıllı bir çocuğu canlandırıyor. yaptığı yaramazlıklar ile bütün mahalleyi illallah ettiren Memocan boyundan büyük laflar ederek herkesi adeta pişman ediyor. evine ekmek getirebilmek için Kağıt toplayan araba temizleyen zaman zaman su satan veya Mendil Satan bir Memocan izleyeceğiz. seneler öncesinde Memo Bebekken ailesinden Öz annesinden koparılmış bir çocuktur. Nemo’nun anne olarak Birdiği Melekin kocası memoyu kaçırmış ve eşi Memoya sahip çıkmıştır. Nemo’nun en iyi arkadaşı da dayısı Osmandır. Memo babasız büyüdü dayısı Osman onun her derdine deva oluştur.

ikizler Memocan dizisinde Can karakterini oynayan Emir Berke Zincidi Can Alkanlar karakterine Hayat veriyor. O da oldukça Zeki başarılı ve Okulu’nda en iyi öğrencisi. birçok özel öğretmenden dersler alıyor son derece saygılı terbiyeli bir çocuktur. Can annesini küçük yaşta öldü zannetsin bir ikizinin olduğunun farkında değildir. Canan babası onu tam bir iş adamıdır ve başını işten kaldıramaz. Can Her istediği olmasına rağmen bu kadar Zenginliğin ve bolluğun içerisinde yapayalnız bir çocuktur neresi Mümtaz onunla ilgilenirsen yüzü gülüyor yoksa günler ona dar geliyor.

ikizler Memocan dizisinde Melek kimdir derseniz Nehir Erdoğan’ın canlandırmış olduğu Melek karakteri oldukça etkili bir rolde ikizler Memocan dizisinde Melek Nemo’nun üvey annesidir. eşi Onun çocuğu olmadığı için hastaneden kaçırmış ve Meleke vermiştir. Melek fakir bir ailenin tek kız olmasına rağmen 19 yaşında zorla evlendirilmiş eşinden şiddet gördüğü için hayattan bezgin bir hali vardır. ölen oğlunun yerine memoyu koymuş ve onu sahiplenmiş dir. Aslında memoyu eşi satmak için hastaneden kaçırmış ancak melek ona sahip çıkarak ölen çocuğunun yerine koymuştur. Melek Memo’ya annelik yapmış yüce gönüllü bir kadındır. Kağıt toplayarak hayatını sürdürmeye çalışsa da Hayat onu yorsa da dimdik durmaya Çalışan Memo ile birlikte hayata tutunan bir kadın melek.

Memo-Can İkizler Dizisinde kim kimdir
ikizler Memocan dizisinde Onur karakteri kimdir: Onur karakteri Memo de canın babası 40 yaşında olan yakışıklı karizmatik ve güçlü bir adamdır. tam bir işkolik olan Onur Alkanlar ikizler Memocan dizisinde daha önce çocuğunun birini kaybetmesi ile büyük acılar yaşamış Ancak bu acıları iş hayatındaki başarısıyla kapatmaya çalışmış bir kişidir. Onur Alkanlar aynı zamanda bir mimardır inşaat firması vardır Avrupa çapındaki inşaat firmalarının öncülerinden birinin başında bulunan olur ikizlerin Memocan dizisinde en çok dikkat çeken isimlerden birisi olacaktır.

ikizler Memocan dizisinde Osman karakteri kimdir Osman Caner olarak bilinen ikizler Memocan dizisinin Hem aktif en komik ve en sıradışı oyuncusudur. daha önce Şevkat Yerimdar dizisinde izlemiş olduğumuz Şevkat karakterindeki Özgürcan Çevik ikizler Memocan dizisinde Osman karakterine Hayat vermektedir. ikizler Memoli dizisinde Osman Memo’nun dayısı rolündedir ve onunla her şeyini paylaşır. 28 yaşında olan Osman Memo ile tam bir arkadaştır ve ağzı laf yapan en zor zamanlarda bile memoyu güldürmeyi Başaran biraz kaygısız biraz vurdumduymaz biraz da üç kağıtçı olan ama tertemiz bir kalbe sahip bir kişidir. annesine ablasına ve Memo’ya oldukça düşkün olan Osman büyük Aşkı Yarene ulaşabilmek için her türlü yolu denemektedir. Osman ve Yaren kavuşabilecek mi, Yaren Osman’a evet diyecek mi izleyicinin en çok merak edeceği soruların başında yer alacak.

ikizler Memocan dizisinde Yaren kimdir Osman’ın sevgilisi Yaren hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum. ikizler Memocan dizisinin Yaren’i Tuğba Çınar isimli oyuncudur. ikizler Memocan dizisinde Yaren Kepez Osman’ın sevgilisi ve 23 yaşında olan güzeller güzeli bir kızdır. Yaren de Osmanlı hoşlanmak da ancak Osman’ın yaramazlıklar ondan dolayı Yaren bir türlü ona Güvenememektedir. ikizler Memocan dizisinde Yaren oldukça güzel bakımlı bir kızdır Ancak ben sizi çok fazla bakmadığı için bu güzelliğinin bir türlü farkında değildir. Yaren hayatta babasıyla yaşamak da annesi o daha küçükken ölmüştür. küçüklüğünden beri her işini kendi yapar ve kimseye eyvallahı olmayan bir kızdır. Yaren büyümeye başladığında Osmanla görmüş Osmanla tanışmış ve gözü başka hiç kimseyi görmemiştir. ikizler Memocan dizisinde Osman ve Yaren aşkı oldukça büyük bir yer kaplayacaktır dizide.

ikizler Memocan dizisinde neler yaşanacak dizinin konusu nedir genel hikayesi Yolları özeti var mıdır diye merak edenlere kısaca bilgi vermek istiyorum. iki farklı Hayat yaşayan İkiz çocukların yaşama mücadelesi anlatılmakta Memo annesi ninesi de çok sevdiği kayısı çilingir Osman ile birlikte yaşamaktadır. Memo’nun hayatı kısıtlı imkanları olan fakir bir aile olmasına rağmen sevgi ile bağlanmış oldukça mutludur. Can ise varlıklar içerisinde yokluk çekmektedir zengin bir ailede yaşamasına rağmen dedesinin fazlan başka kimsesi yoktur adeta. işte bu ikiz kardeşlerin Varlık ve yokluk arasındaki yaşam mücadelesi ikizler Memocan dizisi ile izleyiciye Kanal D ekranlarında cumartesi saat 20.00 den itibaren başlanacak iyi izlemeler diliyorum.

Memo-Can İkizler dizisinin ilk tanıtım fragmanı önümüzdeki günlerde kanal d de ekrana gelecek. Sevilerek izleneceğini umduğumuz Memo-Can İkizler dizisinde hangi oyuncunun hangi karakter olacağını önümüzdeki günlerde detaylıca öğreneceğiz.

Memo-Can İkizler kadrosunda kimler var

Memo-Can İkizler kadrosundaki önemli isimler ise Nehir Erdoğan,Özgürcan Çevik,Emir Berke Zincidi,Burak Hakkı,Tuğba Çınar ve Atilla Saral olarak göz çarpıyor. Memo-Can İkizler dizisikaç bölüm sürecek merak edenler için hemen yazalım. Memo-Can İkizler dizisi ilk başta 10 bölüm olarak çekimleri yapılacak, eğer dizi tutulur ve izlenirse bölüm sayısı 10 dan 25 e çıkacak. Elbette hepsi dizinin alacağı reytinglere bağlı birazda..

Memo-Can İkizler dizisinin nerelerde çekildiği hangi il ve ilçelerde çekimlerin yapıldığını ise önümüzdeki günlerde etraflıca yazacağız ve fragman çıktıktan sonra Memo-Can İkizler dizisinin nerede çekildiğine dair bilgileri sizlere aktaracağız. Memo-Can İkizler dizisinin 1. bölüm özeti tüyoları ve tahminlerine sitemizde ulaşabilirsiniz.

Yapımcılığını Erler Film – Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği Memo-Can İkizler dizisi bakalım izleyicilerden gerekli reytingi alabilecek mi izleyip göreceğiz zamanla.. Memo-Can İkizler dizisinin başrollerinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik,Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Tuğba Çınar ve Atilla Saral gibi isimlerin yer alıyor.

Memo-Can İkizler dizisi oyuncuları

Memo-Can İkizler” dizisi çok yakında yakında Kanal D’de! ekrana gelecek ve büyük ihtimalle Perşembe günü yada Bir Umut Yeter dizisinin final yapması ile boşalacak olan Cumartesi günleri ekrana gelecek..

28 Ekim Pazar – İzleyici Yorumu: Dizi başladığında bir an yanlış mı oldu diye şaşırdım. Arka sokaklar ekibini karşımda görünce, kasetler mi karışmış dedim Meğer ilk bölüm Arka sokaklar dizi ekibini konuk etmişler, Dizi Ayşecik ve sezercik dizisinden esinlenilmiş, Burak hakkı şu ana kadar oynadığı en kötü rol diyebilirim. Bu kadar acemi oynanılmaz ki dizi 1 saat ne anlatmak istediğini anlatamadı. Nehir erdoğanı bir an tanımak da zorlandım, Yılların oyuncusunu bu rolde görmek üzdü beni, Böyle basit bir senaryoyu ekrana taşımak gerçekten yürek ister. İzleyiciye hiç mi değer vermiyorsunuz ? Kadının kocası öldü, hiç birşey olmamış gibi davrandı.😱 Oyunculuklar o kadar basit ki inandırıcılık sıfır sıfır sıfır…

Dizi 11 sene zaman atlaması yaptı. Emir berke zincidi’nin iki karekteri canlandırması, bu çocuğa çok güveniyorsunuz da bu kadar amatörlükle izleyici karşısına çıkılır mı? Karekterleri fakir göstermek için şu XXL beden elbiseleri giydirmekten vazgeçin çok kötü duruyor. Özgürcan çevik Şefkat yerimdar’dan sonra bu diziyle kendini kanıtlamak yerine daha da düşürdü. Şefkat yerimdar’dan bir kitle elde ettin ama bu diziyle fazlasıyla amatör olduğunu gösterdin. 2018 deyiz millet uzay dizileri yapıyor Bizim yapımcılar daha üstüne çıkmak yerine giderek daha da kötüleşiyor. Bu dizi bunun kanıtıdır Burak hakkı’nın Dirilişten sonra bu dizide bulunması, hiçbir yapım şitketi teklif sunmadı mı?

Kariyer planlaması önemli bu dizide ki tüm oyuncuların kariyere önem vermediği aşikar, Nehir erdoğan keşke oyunculuğu bıraksaydın ama bu rol ile ekrana çıkmasaydın, hiç yakışmadı. Akıl var mantık var Bu hataların şuan olduğuna inanabiliyormusunuz!. Bu kadar da dalga geçilmez ki,Kanal D ucuz dizi yapacam diye, gitgide kendini daha da aşağı düşürüyor. Bu diziyi prime time da yayınlamak yerine şuan yayınlanan günlük diziler bile görüntü kalitesi, oyuncu kadrosu ve senaryosuyla daha başarılıdır. Türker inanoğlu hep kendini tekrarlamaktan bıkmadınmı ? hep aynı şeyleri izleyiciye yutturma derdindesin, yılların yapımcısısın ama hala televizyon piyasasına ayak uyduramadın Bu dizinin yarın ki reyting listesinde özellikle Ab listesinde ilk 10 a girmeyeceğini düşünüyorum. Kanal D sana herşey müstehak. Sizde yorumunuzu yazın lütfen..

Neler Oldu Neler Olacak İkizler Memocan Dizisinde: İkizler Memo-Can ilk bölüm, Memo’nun ailesi ev kirasını ödemekte gecikince ay sonunda ev sahibi kapıya dayanıyor. Ev sahibi ile bir türlü uzlaşamayan Osman ise gittikçe sinirlenmeye başlıyor. Mahallenin ortasında bir anda sesler yükselmeye başlıyor. Ev sahibi ve Memo’nun ailesi arasında kavga çıkıyor. Çıkan kavga büyüyünce ise taraflar soluğu karakolda alıyor. Karakolde karşı karşıya gelen taraflar arasında ise sonunda Memo sayesinde uzlaşma sağlanıyor.

İkizler Memo-Can 1. Bölüm, evden kaçmak isteyen Can ve onların evine hırsızlığa giren Memo’nun bir anda hayatı değişiyor! İkizler Memo-Can ilk bölümde farklı hayatlara ait olan ikizler Memo ve Can’ın yolları bu defa çok farklı bir şekilde kesişiyor. Yurtdışında okumak istemeyen Can, evden kaçmaya karar veriyor. Bir gece yarısı her şeyini toplayan ve kaçma planını devreye sokan Can, bunun için gerekli ortamı sağlıyor. Tesadüf eseri aynı gece annesinin ameliyat parası için hırsızlık yapmak zorunda kalan Memo ve dayısı Osman eve girmek üzeredir. Osman her ne kadar bu işe Memo’yu dahil etmek istemese de Memo çoktan olayın içine girmiştir. Memo ve Can öyle bir denk geliş içersinde hareket etmişlerdir ki birbirilerinden habersizce hayatlarının değiştirmişlerdir. Peki bundan sonra Memo ve Can’ın hayatı ne yönde ilerleyecektir? Onları nasıl bir serüven beklemektedir?

İkizler Memo-Can 1. Bölüm, zengin bir ailenin ikiz çocukları olarak dünyaya gelen Memo ve Can bambaşka hayatlarda büyümüşlerdir ve yıllar sonra kader onları bir araya getirir! Memo ve Can yıllar önce zengin bir ailede dünyaya gelmiştir ancak ikizlerden biri kaçırılmıştır. Kaçırılan Memo, fakir bir ailede büyümüştür. Can ise dadılar eşliğinde son derece lüks bir yaşam sürmektedir. Ancak Can çok yalnızdır ve hiç arkadaşının olmaması onu mutsuz eder. Memo ise tam tersine bir sürü arkadaşı olan ancak maddi imkanları kısıtlı olan bir çocuktur. Bir gün kader bu iki çocuğu yeniden bir araya getirir. Bir anda karşı karşıya gelen Memo ve Can şaşkınlık içindedir. Birbirlerine olan benzerlikleri onları çok şaşırtır. İşte o karşılaşma anında yaşananlar…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2018