Memocan İkizler Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Yeni sezonda kanal D ekranlarında yep yeni bir dizi başlayacak. Kanal D’de yayınlanması beklenen ”Hayat Yolunda” dizisi rafa kalktıktan sonra İkizler isimli bir dizinin projesi için çalışmalar başladı. Bizde bu konumuzda İkizler Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti hakkında detaylar için sizlere bu sayfayı açtık.

Erler Film yapımcılığıyla ekranlara gelmesi beklenen İkizler dizisi yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği, senaryo hikayelerini Azime Aktaş ve Özlem Atasoy’un, senaryosunu Ahmet Yurdakul’un kaleme aldığı ‘İkizler Memocan’ 27 Ekim’de başlıyor. Kanal D’nin bu iddialı dizisinde Nehir ErdoğanÖzgürcan ÇevikEmir Berke Zincidi ve Burak Hakkı başrolleri paylaşacaklar.

Memo-Can İkizler Dizisi oyuncu kadrosu

Cumartesi günü yayın hayatına merhaba diyecek olan Kanal D’nin yeni dizisi İkizler Memo Can kadrosuna Mazlum Kiper, Berrin Arısoy, Reyhan Sadıkoğlu, Rüzgar Diricanlı ve Gürkan Kaçar katıldı.

Erler Film yeni dizisi İkizlerde Nehir Erdoğan’ın başrolünde daha büyük bir kadro kurmaya başladı. Bir çok oyuncunun yer alacağı ”İkizler” dizisi için hazırlıklara başladı, dizinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli değil. İkizler dizisinin nerede çekildiğini ve dizide çalan şarkı ve müzikleri daha sonra buraya eklemeye başlayacağız.

İkizler memocan dizisi oyuncuları yeni gelenler

İkizler dizisi Yeni Haberleri Katılan Oyuncular:

İkizler Dizisi Nehir Erdoğan Kimdir?

16 Haziran 1980 de İzmir’de doğan Nehir Erdoğan Marmara Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun olmuştur. Nehir Erdoğan üniversiteden sonra bir süre Abd’ye yerleşse de daha sonra Türkiye ye dönmüştür. Nehir Erdoğan Yabancı Damat dizisindeki başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çekmiştir. Sonra Reaksiyon dizisinde Duygu, Fi dizisinde ise Nilay rollerinde ciddi bir oyunculuk sergilemiştir. Son dizisi İkizler dizisinde Nehir Erdoğan‘a başarılar dileriz.

İkizler Dizisi Nehir Erdoğan bilgileri hayatı

 

 

 

İkizler dizisinde Burak Hakkı ve Nihan Büyükağaç gibi isimlerde yer almakta ancak rolleri henüz olarak kesinleşmemiş olduğu için buraya detaylıca yazmıyoruz. İkizler Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti belli oldukça uzunca sizlere sunmaya ve hakkında detayları paylaşmaya devam edeceğiz. Lütfen sizlerde İkizler Dizisi hakkındaki bilgileri aşağı yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkürler..

İkizler Dizisi Özgürcan Çevik Kimdir?

Özgürcan Çevik İkizler dizisi başrol oyuncularından birisi. Özgürcan Çevik 1983 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünde eğitim aldı. Bilkent Üniversitesinde oyunculuk eğitimi aldı.  Ankara Tiyatrosunda görev aldı. Rol aldığı ilk tiyatro oyunu olan Kod Adı Keklik ile de en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.

2008 yılından itibaren dizilerde rol aldı. Günlük dizi olan Unutma Beni ve Bizim Evin Halleri dizilerinde konuk oyuncu oldu. Sonrasında 2010 yılında Türkan dizisinde rol aldı. Fatih Harbiye, Şevkat Yerimdar ve Ruhumun Aynası dizi filmlerinde rol aldı.

İkizler dizisi Emir Berke Zincidi Kimdir?

2005 yılında Ankara doğumlu olan çocuk oyuncu küçük yaşına rağmen bir çok dizi de rol aldı. Eğitimine İstanbul Beşiktaş Koleji’nde devam etmektedir. İlk dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki oldu. Bu Kalp Seni Unutur Mu? Hititya Madalyonun Sırrı dizi filmlerinde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl ve Küçük Ağa dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu yeni dizisinde iki rolde oynayacak. İkiz kardeşlerin ikisini de oynayacak ve bir rolüyle zengin bir rolüyle fakir bir çocuğu canlandıracak.

İkizler dizisi Burak Hakkı Kimdir?

Burak Hakkı kimdir 23 Mayıs 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Burak Hakkı’nın annesi Yalovalı babası ise Yunanistan göçmenidir. Burak Hakkı İstanbul Üniversitesi’nde İktisat Fakültesi ekonometri bölümünü okumuştur. 10 yıl civarında mankenlik ve ajanslarda model olarak çalışan Burak Hakkı birçok yarışmada yer almış ve ülkemizi de temsil etmiştir. 2000 yılında ilk kez bir dizide rol alarak oyunculuk kariyerine başlayan Burak Hakkı 2001 yılında Sema Şimşek ile evlenmiş ve rüzgar adında bir çocuğu olmuştur. ancak çift 2012 yılında ayrılmıştır.

Burak Hakkı birçok dizide ve filmde rol almıştır: Mayıs kraliçesi, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, o kadın, sen ol, Aşk aynı adreste, zehirli çiçek, günah, Paşalı, Kırık Ayna, Gurbet Kadını, yeniden Çalıkuşu, son Yüzleşme, Kaybolan Yıllar, Dudaktan Kalbe, Küçük Kadınlar, maskeli balo, Kızım Nerede, Yer Gök Aşk gibi dizi ve filmlerde rol alan Burak Hakkı 16 adet reklam filminde de rol oynamıştır.

Burak Hakkı İkizler dizisi kadrosunda

TRT 1 ekranlarında geçtiği sezon Diriliş Ertuğrul dizisinde Ebu Mansur karakterini oynayan Burak Hakkı bir ara Yunanistan’a yerleşerek adından söz ettirmişti. Burak Hakkı ikizler dizisinde nasıl bir rolde oynayacak Emir Berke Zincidi ile baba oğul mu oynayacak izleyip göreceğiz. Burak Hakkı’ya yeni dizisi ikizler de başarılar dileriz.

İkizler dizisi İki ayrı hayat anlatacak:

Dizinin hikayesi ise şöyle: Zengin bir ailenin ikiz çocuklarından biri bebekken kaçırılır ve zor şartlar altında yaşayan bir ailede büyür. Ailesiyle beraber kağıt toplayarak hayatını kazanır. Diğeri ise çok iyi şartlarda, köşklerde, dadılar ve uşaklarla büyür, yabancı okullarda okuyup zenginlik içinde hayatını devam ettirir. Emir Berke Zincidi, dizide hem fakir hem zengin çocuğu oynayacak.

İkizler dizisi oyuncu kadrosu

İkizler Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu yen gelen oyuncular oldukça aşağı eklenecektir..

Emrecan Berke Zincidi yepyeni dizisi ile Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmak için ikizler Mehmet Doğan isimli dizide seyirci ile buluşuyor. zengin bir ailenin ikiz çocuklarından biri bebekten kaçırılır ve oldukça zor şartlar altında kenar mahallede yaşayan bir aileye verilir. ailesiyle birlikte Kağıt toplayarak geçimini sağlamaya çalışan Memocan Diğeri ise zengin bir ailede çok iyi şartlar ve bolluk içerisinde yaşayan bir çocuğun öyküsüdür bu hikaye.

ikizler Memocan dizisinde Memo karakteri kimdir: Emir Berke Zincidi dizide iki karakteri birden oynuyor Memo caneri olarak oynadığı rolde 12 yaşında olan çok zeki her istediğini yapabilen akıllı bir çocuğu canlandırıyor. yaptığı yaramazlıklar ile bütün mahalleyi illallah ettiren Memocan boyundan büyük laflar ederek herkesi adeta pişman ediyor. evine ekmek getirebilmek için Kağıt toplayan araba temizleyen zaman zaman su satan veya Mendil Satan bir Memocan izleyeceğiz. seneler öncesinde Memo Bebekken ailesinden Öz annesinden koparılmış bir çocuktur. Nemo’nun anne olarak Birdiği Melekin kocası memoyu kaçırmış ve eşi Memoya sahip çıkmıştır. Nemo’nun en iyi arkadaşı da dayısı Osmandır. Memo babasız büyüdü dayısı Osman onun her derdine deva oluştur.

ikizler Memocan dizisinde sen karakterini oynayan Emir Berke Zincidi Can Alkanlar karakterine Hayat veriyor. O da oldukça Zeki başarılı ve Okulu’nda en iyi öğrencisi. birçok özel öğretmenden dersler alıyor son derece saygılı terbiyeli bir çocuktur. Can annesini küçük yaşta öldü zannetsin bir ikizinin olduğunun farkında değildir. Canan babası onu tam bir iş adamıdır ve başını işten kaldıramaz. Can Her istediği olmasına rağmen bu kadar Zenginliğin ve bolluğun içerisinde yapayalnız bir çocuktur neresi Mümtaz onunla ilgilenirsen yüzü gülüyor yoksa günler ona dar geliyor.

Memo-Can İkizler Dizisi oyuncu kadrosu

ikizler Memocan dizisinde Melek kimdir derseniz Nehir Erdoğan’ın canlandırmış olduğu Melek karakteri oldukça etkili bir rolde ikizler Memocan dizisinde Melek Nemo’nun üvey annesidir. eşi Onun çocuğu olmadığı için hastaneden kaçırmış ve Meleke vermiştir. Melek fakir bir ailenin tek kız olmasına rağmen 19 yaşında zorla evlendirilmiş eşinden şiddet gördüğü için hayattan bezgin bir hali vardır. ölen oğlunun yerine memoyu koymuş ve onu sahiplenmiş dir. Aslında memoyu eşi satmak için hastaneden kaçırmış ancak melek ona sahip çıkarak ölen çocuğunun yerine koymuştur. Melek Memo’ya annelik yapmış yüce gönüllü bir kadındır. Kağıt toplayarak hayatını sürdürmeye çalışsa da Hayat onu yorsa da dimdik durmaya Çalışan Memo ile birlikte hayata tutunan bir kadın melek.

ikizler Memocan dizisinde Onur karakteri kimdir: Onur karakteri Memo de canın babası 40 yaşında olan yakışıklı karizmatik ve güçlü bir adamdır. tam bir işkolik olan Onur Alkanlar ikizler Memocan dizisinde daha önce çocuğunun birini kaybetmesi ile büyük acılar yaşamış Ancak bu acıları iş hayatındaki başarısıyla kapatmaya çalışmış bir kişidir. Onur Alkanlar aynı zamanda bir mimardır inşaat firması vardır Avrupa çapındaki inşaat firmalarının öncülerinden birinin başında bulunan olur ikizlerin emocan dizisinde en çok dikkat çeken isimlerden birisi olacaktır.

ikizler Memocan dizisinde Osman karakteri kimdir Osman Caner olarak bilinen ikizler Memocan dizisinin Hem aktif en komik ve en sıradışı oyuncusudur. Daha önce Şevkat Yerimdar dizisinde izlemiş olduğumuz Şevkat karakterindeki Özgürcan Çevik ikizler Memocan dizisinde Osman karakterine Hayat vermektedir. ikizler Memoli dizisinde Osman Memo’nun dayısı rolündedir ve onunla her şeyini paylaşır. 28 yaşında olan Osman Memo ile tam bir arkadaştır ve ağzı laf yapan en zor zamanlarda bile memoyu güldürmeyi Başaran biraz kaygısız biraz vurdumduymaz biraz da üç kağıtçı olan ama tertemiz bir kalbe sahip bir kişidir. annesine ablasına ve Memo’ya oldukça düşkün olan Osman büyük Aşkı Yarene ulaşabilmek için her türlü yolu denemektedir. Osman ve Yaren kavuşabilecek mi, Yaren Osman’a evet diyecek mi izleyicinin en çok merak edeceği soruların başında yer alacak.

İkizler memocan dizisi Yaren rolü Tuğba Çınar

İkizler Memocan dizisinde Yaren kimdir Osman’ın sevgilisi Yaren hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum. ikizler Memocan dizisinin Yaren’i Tuğba Çınar isimli oyuncudur. ikizler Memocan dizisinde Yaren Kepez Osman’ın sevgilisi ve 23 yaşında olan güzeller güzeli bir kızdır. Yaren de Osmanlı hoşlanmak da ancak Osman’ın yaramazlıklar ondan dolayı Yaren bir türlü ona Güvenememektedir. ikizler Memocan dizisinde Yaren oldukça güzel bakımlı bir kızdır Ancak ben sizi çok fazla bakmadığı için bu güzelliğinin bir türlü farkında değildir. Yaren hayatta babasıyla yaşamak da annesi o daha küçükken ölmüştür. küçüklüğünden beri her işini kendi yapar ve kimseye eyvallahı olmayan bir kızdır. Yaren büyümeye başladığında Osmanla görmüş Osmanla tanışmış ve gözü başka hiç kimseyi görmemiştir. ikizler Memocan dizisinde Osman ve Yaren aşkı oldukça büyük bir yer kaplayacaktır dizide.

Kanal D’nin yeni dizisi ‘İkizler Memo-Can dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. İkizler Memocan dizisine Dostlar Mahallesi’nde rol alan Sinem Ergin dahil oldu. Sinem Ergin Kimdir?

ikizler Memocan dizisinde neler yaşanacak dizinin konusu nedir genel hikayesi Yolları özeti var mıdır diye merak edenlere kısaca bilgi vermek istiyorum. iki farklı Hayat yaşayan İkiz çocukların yaşama mücadelesi anlatılmakta Memo annesi ninesi de çok sevdiği kayısı çilingir Osman ile birlikte yaşamaktadır. Memo’nun hayatı kısıtlı imkanları olan fakir bir aile olmasına rağmen sevgi ile bağlanmış oldukça mutludur. Can ise varlıklar içerisinde yokluk çekmektedir zengin bir ailede yaşamasına rağmen dedesinin fazlan başka kimsesi yoktur adeta. işte bu ikiz kardeşlerin Varlık ve yokluk arasındaki yaşam mücadelesi ikizler Memocan dizisi ile izleyiciye Kanal D ekranlarında cumartesi saat 20.00 den itibaren başlanacak iyi izlemeler diliyorum.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Memocan İkizler Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti (3 Yorum)

  1. Oyuncu kadrosunda keyifle izlediğimiz Buket Dereoglu’ndan özellikle söz edilmemesi ilginç geldi.Bu ayrımcılığa kim karar verdiyse kınıyoruz.

  2. İkizler dizisinin yönetmeni Instagram sayfasında dizinin posterini paylaştı ve özgurcan çeviki de etiketleri acaba dizide o da oynayacak mi

Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2018