Memocan İkizler Dizisi Yaren Kimdir? Bilgileri Yaşı Okulu (Tuğba Çınar)

Memocan İkizler Dizisi Yaren Kimdir? Bilgileri Yaşı Okulu (Tuğba Çınar)… İkizler Memo Can dizisinin oyuncu ve karakterleri belli oldu. Memocan İkizler dizisinde bilgileri en çok merak edilen isim Yaren oldu. Yaren’e hayat veren oyuncu Tuğba Çınar Oldu.

Tuğba Çınar sosyal medya fenomeni. Tuğba Çınar Memocan İkizler dizisinde Yaren Kepez rolünü canlandıracak. Yaren Kepez karakteri gerçek bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. İkizler Memo Can dizisinde en sevilen karakterlerden olacak. Hem genç hem de güzel olan oyuncu Tuğba Çınar dizi de Memo’nun dayısı Osman’ın sevdiği kız rolü olan Yaren’i canlandıracak.

Memo-Can İkizler dizisinde Özgürcan Çevik’in oynadığı Çilingir Osman’ın sevdiği kıza hayat verecek. Yaren rolüne hayat verecek olan ve sosyal medya fenomeni olan Tuğba Çınar karakteri bilgileri;

1999 yılında doğan Tuğba Çınar Scorp ile sosyal medya fenomeni olmuştur. İnstagramda 410 bin takipçisi vardır. Youtube da yayınlandığı videolarla ünlü olmuştur ve bu sayede gelir sağlamaktadır. Ankara Çankaya Reha Alemderoğlu Lisesi’nden mezun olmuştur. Mavi reklamında 2017 yılında oynamıştır.  Bu sayede ekrana adım atmıştır. İkizler dizisi de ilk dizi tecrübesi olacaktır.

İkizler Memo-Can dizisi Yaren karakteri kimdir?

İkizler Memo-Can dizisinde Yaren Osman’ın sevgilisidir. Osman Memo’nun dayısıdır. Çilingir Osman Yaren’den çok büyüktür. Ancak Yaren Osman’a çocukluğunda sevdalanmıştır. Çevresindeki tek erkekte odur.  Yaren güzelliğini farkedemez. Yaren babasıyla yaşamaktadır. Fakir bir mahallede yaşarlar ve ekmek davasından dolayı kendilerine ayıracak zamanları olmaz. Yaren annesini küçük yaşta kaybetmiştir. Yaren kendini bildiğinde karşısında Osman’ı görmüştür.

Yaren Osman’a aşıktır. Onu ilk gördüğünde çocuk olan yaren hala çocuk sayılır. Genç kız olmasına rağmen çevresinde mahalle de tek erkek odur. Bu yüzden de sadece onu sever. Ona güvenir. Yaren fakir olduğu için hep çalışmak durumunda kalmıştır. Bu hayatta onun yüzünü güldüren tek kişi de Osman olur. Bu yüzden de ona güvenir ve onu sever.

Bu yüzden de Yaren Osmana aşıktır. Yaren Osman’a çok güvenir ondan başka bir şeyi gözü görmez. Yaren rolündeki oyuncu Tuğba Çınar’a ilk dizi tecrübesinde başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2018