Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı ve Müziği Şarkısı Kim Söylüyor?

Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı ve Müziği Şarkısı Kim Söylüyor? Hakkında detaylı bilgiler:

Alman otomobil devi Mercedes yeni tanıtım fragmanını yayınladığı X class serisi  için sıradışı bir reklam hazırladı. İzleyneler hem reklamı merak edip tekrar izlemek istiyor hemde Mercedes reklamındaki müziği merak ediyorlar. Bizde meraklıları için Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı ve Müziği Şarkısı Kim Söylüyor? konusu açtık.

Öncelikle Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamını çok beğendik. Teknoloji ile birleşen çekimler üstün Alman Teknoloji serisi motorları ile tüm dünyanın tercih ettiği Mercedes-Benz X-Class arazi aracı reklam filmi ile kendini çok iyi pazarlayacağa benziyor. Bizde size önce bu reklamın orjinal videosunu paylaşacağız sonrada reklamda çalan müziği sizlere sunacağız.

Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı 2017-2018

Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı  ve Müziği Şarkısı işte böyle.. peki bu reklamdaki müziği yapan kim mercedesin müzik grubu mu yoksa özel bir seslendirme mi diye merak edenler olabilir. Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı Müziği Şarkısını söyleyen biri yok grup var, THE EVERLASTERS – Ordinary Tribe [OFFICIAL AUDIO from MERCEDES X-class 2017.. Bu şarkı Mercedes x-class reklamı için özel yapılmış..

Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı ve Müziği Şarkısının orjinal müziğini de sizlere sunuyoruz.. İzleyip beğenenler lütfen aşağı yorum yazarak beğenisini göstersin.. Şimdiden teşekkürler..

Bunu Görmelisin!  Hercai Dizi Müziği Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden Dağlar kışımış yolcum üşümüş

Mercedes benz X class Reklam Müziği 2017-2018

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017