Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı ve Müziği Şarkısı Kim Söylüyor?

Alman otomobil devi Mercedes yeni tanıtım fragmanını yayınladığı X class serisi  için sıradışı bir reklam hazırladı. İzleyneler hem reklamı merak edip tekrar izlemek istiyor hemde Mercedes reklamındaki müziği merak ediyorlar. Bizde meraklıları için Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı ve Müziği Şarkısı Kim Söylüyor? konusu açtık.

Öncelikle Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamını çok beğendik. Teknoloji ile birleşen çekimler üstün Alman Teknoloji serisi motorları ile tüm dünyanın tercih ettiği Mercedes-Benz X-Class arazi aracı reklam filmi ile kendini çok iyi pazarlayacağa benziyor. Bizde size önce bu reklamın orjinal videosunu paylaşacağız sonrada reklamda çalan müziği sizlere sunacağız.

Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı 2017-2018

Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı  ve Müziği Şarkısı işte böyle.. peki bu reklamdaki müziği yapan kim mercedesin müzik grubu mu yoksa özel bir seslendirme mi diye merak edenler olabilir. Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı Müziği Şarkısını söyleyen biri yok grup var, THE EVERLASTERS – Ordinary Tribe [OFFICIAL AUDIO from MERCEDES X-class 2017.. Bu şarkı Mercedes x-class reklamı için özel yapılmış..

Mercedes-Benz X-Class Yeni Reklamı ve Müziği Şarkısının orjinal müziğini de sizlere sunuyoruz.. İzleyip beğenenler lütfen aşağı yorum yazarak beğenisini göstersin.. Şimdiden teşekkürler..

Mercedes benz X class Reklam Müziği 2017-2018

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017