Merve Altınkaya Kimdir? Seven Ne Yapmaz Ebru Karakteri Gerçek Adı Bilgileri

Atv ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile sevilerek izlenen Seven Ne yapmaz dizisine 1 kasım 2017 çarşamba akşamki bölümde yeni bir oyuncu dahil oldu. Ebru adıyla diziye yeni giren oyuncunun kim olduğu merak konusu oldu. Bizde Seven Ne Yapmaz Ebru kimdir gerçek adı Merve Altınkaya olan oyuncu Kimdir? Karakteri Bilgileri konusunda aydınlatacağız sizleri.

Seven Ne Yapmaz Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan ve Yusuf Çim ile Seren Şirince’nin başrollerini paylaştıkları diziye yeni bölümde 1 kasım ve sonrasında 8 kasımda kadroya Ebru karakteri ile Merve Altınkaya dahil oldu. Merve Altınkaya yeni dizisinde zengin ve başarılı bir rolde olan Ebru karakterine hayat verecek. Dizideki rolünde kalbi kırık Ebru karakterine hayat verecek olan oyuncumuzun gerçek adı Merve Altınkayadır.

Seven Ne Yapmaz Ebru rolündeki Merve Altınkaya kimdir işte kısa bilgileri:

Merve Altınkaya 21 Ekim 1985 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Eğitimini oyunculuk üzrine devam ettirmiş ve bir çok tiyotro da görev almıştır. İlk dizisi Avrupa Yakası olurken en son rol aldığı dizi Kanal D ekranlarında geçen sezon biten Poyraz Karayel dizisi olmuştur. Seven Ne Yapmaz Ebru Karakteri olarak diziye giren Merve Altınkayayı siz nasıl buldunuz beğendiniz mi?

Seven Ne Yapmaz Serdar Kimdir?

Seven Ne Yapmaz’ın yeni bir atak yaparak kadrosunu güçlendirmek istediğine şahit oluyoruz 1 kasım çarşamba itibarıyla. Dizinin oyuncu kadrosuna en son Ahmet Olgun Sünear katıldı. 1 kasım çarşamba akşamı yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz 10. bölümüne Serdar karakteri olarak Seven Ne Yapmaza giren oyuncu Ahmet Olgun Sünear oldu. Seven Ne Yapmaz Serdar dizide çok fazla kalmayacak.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.