Merve Boluğur Çukur Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Merve Boluğur Çukur Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?… Çukur dizisi çok güçlü bir kadroyla devam ediyor. Yayınlandığı gün ilk 3 e giren Çukur dizisine yeni bir oyuncu daha dahil olabilir. Merve Boluğur Çukur dizisine dahil olacak haberleri geziniyor sosyal medyada. Hayranları şimdiden bu habere çok sevindi bu habere. Merve Boluğur Çukur dizisine dahil olacak mı?

Çukur dizisinde Yamaç Sena’dan boşanma evresinde. Sena gitti ve Yamaç’a yani Koçovalı’lara düşman olan Beyefendi’nin avukatı olan Nazım’ı seçti boşanma avukatı olarak. Boşanma avukatı olmasından fırsat bulan Nazım hemen gitti Yamaç’la konuştu. Yamaç Sena’nın bu kararını onayladı. Bu sefer de Sena mı pişman olacak? Dizide yeni ve güzel bir oyuncu girince acaba Yamaç için mi geliyor sorusu geliyor akıllara.

Merve Boluğur Çukur dizisine katılırsa hangi rolde katılacak?  Çukur dizisine katılan Merve Boluğur kim olarak gelebilir? Yorumlarınızı yazınız. Çukur dizisi yeni bölümlerinde İdris Koçovalı kendi oğlunu bulmaya çalışıyor.  Hapiste olan Kazım sağ salim çıkabilecek mi? Çıkarsa sorularınn cevapları onda. Ancak Paşa ve Sultan Hanım anlaşıp bu soruların cevaplarını almaması için uğraşıyor.

Çukur dizisinde oynaması beklenen Merve Boluğur Kimdir?Merve Boluğur 1987 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimi aldı. 2006 yılında Acemi Cadı dizisi ile oyunculuğa başladı. Aşk Yeniden, Kül ve Ateş, Küçük Sırlar, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl ve İçimdeki Fırtına dizilerinde rol aldı. Başarılı genç ve güzel oyuncu Çukur dizisinde rol alırsa olumlu etki edeceğini düşünüyoruz.

YORUMLAR

  1. Gelmesin ben su soral gelsinnnn

  2. Insallah gelmezz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.