Merve Sevin Adını Sen Koy Dizisi Defne Kimdir?

117 yorum
114 izlendi

Yeni bölümleri ile merakla beklenen Adını Sen Koy dizisinde yen oyuncular da diziye dahil olmaya devam ediyor. Adını Sen Koy dizisine en son olarak cast ajansına tabi ve daha önce katılmış olduğu Bu Benim Stilim yarışması ile damga vuran ve çok konuşulan bir isim olan Merve Sevin dahil oldu. Merve Sevin önümüzdeki hafta dizi çekimlerine başlayacak.

Peki Merve Sevin Adını Sen Koy Dizisinde Hangi Rolde Karakterde Oynayacak?: Şimdilik kesin olarak bilgiler elimize ulaşmamış olsa da büyük ihtimalle şirkette bir aktif rolde oynamasını bekliyoruz. Hatta Özgenin yaptıkları önümüzdeki günlerde ortaya çıkınca şirketten kovulacağı ve şirkete Muhasabeci olarak girebileceğini hemen açıklayalım.

Merve Sevin adını duyunca daha önceki programlardan göz aşinalığı olanlar çıkabilir. Adını Sen Koy dizisinden önce Merve Sevin Bu benim stilim yarışması ile boy göstermiş ve uzun süre sahnede kamera önünde kalmıştı. Adını Sen Koyda bakalım nasıl bir rolde nekadar oynayacak şimdiden merak ediliyor. Bu arada Adını Sen Koy izleyicileri oyunculukla alakası pek olmayan Merve Sevin hakkında bakalım nasıl yorumlarda bulunacaklar merak konusu oldu.

Peki Merve Sevin Adını Sen Koy Dizisinde oynayacak yeni oyuncu hakkında kısa bilgilere göz atalım birlikte: Merve Sevin 1997 yılında İzmir’ de dünyaya gelmiştir. 21 yaşında olan Merve Sevin İstanbul’da yaşamaktadır. Cast ajansı tarafından farklı projeler için görevler verilmektedir. Son olarak Adını Sen Koy dizisine giriş yapacaktır henüz rolünü öğrenemedik.

Bunu Gördün mü>>  Yemin Dizisi 26. Bölüm Özeti Fragmanı 25 Mart Pazartesi Tüyoları

Merve Sevin Halkla ilişkiler bölümünde eğitimine devam etmektedir. Yani daha okulunu bitirmediği için dizimizde de uzun süre rol almayacak ancak yinede hayli sahnesi olacakmış. Merve Sevin 2017 yılında başlayan İşte benim Stilim yarışmacısıdır. Merve Sevin yarışmaya katılmış ve Jüri üyelerinden tam puan alarak beğeni toplamıştır.

Merve Sevin Doğum Yeri: İzmir  Merve Sevin Doğum Tarihi: 1997  Merve Sevin Saç Rengi: Sarı Göz Rengi: Siyah. Okulu Halkla İlişkiler İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/mervesevin instagram adresinden bir fotoğraf:


Merve Sevin Adını Sen Koyda hangi rolde karakterde oynayacak bu konu hakkında bilgi bulan yoruma yazarsa çok sevinirim. Oyuncumuzun kaçıncı bölümde diziye gireceği ve karakter adı şimdilik belirsizliğini koruyor. Bu arada site yorumcularımız Merve Sevini Adını Sen Koy dizisine yakıştıramamışlar 🙂

Bu bilgilerde Demet hanımdan: Merve Sevin 1.73 boyunda ve 55 kg ağırlığında. Yaşar Üniversitesi Halkla Ilişkiler ve Tanıtım bölümünü bitirmiş. Spora ilgisi var,lisanslı basketbol oynadıktan sonra bırakmış ve müziğe de ilgisi var. Instagramda “megibutik” adında bir satış sayfası bulunuyor. Kendisini tanıtırken de “stilist ve aktrist” olarak tanımlıyormuş. Sevgilisi yokmus. 🙂 🙂 🙂

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2018