Meryem 13. Bölüm Fragmanı Özeti Meryem ve Savaş Birbirine Aşık Mı? 25 Ekim

25 Ekim Meryem 13. Bölüm Fragmanı Meryem ve Savaş Birbirine Aşık Mı?… Savaş Güçlü’nün baskısıyla belki de kendine bile itiraf edemediği duyguları ile yüzleşiyor. Savaş babasına sırt dönmüştür. Artık yüzüğüde atmış ve babası için bile olsa Derinle evlenmeyeceğini söylenmiştir. Meryem 13. Bölüm Fragmanı Özeti 25 ekim çarşamba kanal d de..

Artık Yurdal’ı kurtaracak bir durum kalmadı. Yurdal cinayetten yargılanacak mı? Savaş babasının ölümünden sorumlu olanları bulup Meryeme getireceğine söz verse de bulduğu isim babasına aittir. Bu yüzden de Meryeme bunu itiraf edemez. Meryemi kaybetmekten korkar ama neden? Savaş Meryemden hoşlanıyor mu?

Yurdal Oktaya sırt dönmüşken Oktayın yeni planları vardır. Meryem ve Oktayı uzak tutmak tek amacı haline gelmiştir. Savaş Güçlü ve Gülümser arasındaki bağlantıyı Meryem’e söyleyecek ve Meryemin onlara olan inancını yıkacaktır. Beliz babasının Yurdal Sargun tarafından öldürüldüğünü öğrenince artık Berk’le birlikte bunun kanıtını aramaya başlarlar. Meryem 13. Bölüm Fragmanı Özeti 25 ekim çarşamba


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2017