Meryem 19. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Aralık Savaş Meryemin Çektiği Videoyu İzledi Mi?

Meryem dizisi yeni bölümünde neler olacak? Savaş Oktay’ın sırlarını açığa çıkarmak için uğraşıyordur. Ama Meryem’le arasında bir şeyler olduğunu düşünmemişti. Bunu da öğrenince aklındaki tüm sorular değişti. Savaş, Oktay ve Meryem arasında neler oldu geçmişteki ilişkilerini öğrenmeye karar verir. Tüm sırlar böyle açığa çıkacaktır.

Burcu her zaman etrafına duvarlar örüyor. Güçlü de artık sabretmek istemiyor. Burcu’nun neden kendini çektiğini öğrenmek istiyor. Burcu’nun hayatında geçmişte olanlarda onu rahat bırakmaz. Artık dizimizde geçmiş sırları öğrenilecek bir de Burcu’muz var. Güçlü Burcuyu kendine çeker ve öper. Senin geleceğin benim diyerek!

Meryem artık bu sırrı daha fazla saklamak istemez. Çünkü Savaş’a olan aşkında aralarında bir yalan ve sır olmasını istemiyordur. Oktay ise artık iyice hırsının kurbanı oluyor. Meryem kendinin olsun ister ve bunun için gözünü karartır.

Meryem kazayı yapanın Oktay olduğunu çektiği videoda anlatır bu videoyu Savaş izleyecek mi? Yoksa Oktay bunu da ortadan kaldıracak mı? Artık sırlar çözülsün Oktay cezasını çeksin diyenler yoruma yazsın..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2017