Meryem 24. Bölüm Fragmanı Özeti Oktay Meryeme ve Oktaya Ne Yapacak?

Meryem 24. Bölüm Fragmanı Özeti Oktay Meryeme ve Oktaya Ne Yapacak?… Derin Nurtenle iş birliği yapar. Ancak bu şekilde kendi sonunu hazırladığının farkında değil. Nurten de Meryem’i öldürmek istemektedir. Derinde bunu istiyor ancak Savaş’a olan aşkından bunu yapamıyor bile.  Derin’inde bütün gizli işleri ortaya çıkmak üzeredir.

Güçlü Meryem’e kırgındır. Hala da bu kırgınlığı geçmez. Bu yüzden Savaş’la da aralarına mesafe koyar.Güçlü Burcu’nun geçmişini araştırırken yeni bölümde de Burcu Güçlü’nün peşine düşer. Meryem dizisi yeni bölümünde olacaklar da malesef çok iç açıcı değil.

Meryem dizisi yeni bölümünde malesef beklenen kişi göründü. Oktay çıktı… Oktay şimdi daha kötü. Bundan sonra hayatı Meryem ve Savaş’a zehir etmek için uğraşacaktır. Meryem dizisi yeni bölümünde Berk ve Beliz Yurdal’ın nerede olduğunu öğrenmişlerdir. Burcu ise Güçlü’yü bulmaya çalışıyor. Yurdal’ı Savaş saklamaktadır. Bunu öğrenen Meryem ona kırılsa da  yerini öğrenmiştir. Burcu ise Güçlü’ye ulaşmaya çalışmaktadır.

Oktay, ikinci yaşamı için her şeyi yapmaya hazırdır ve hedefinde Savaş vardır. Üstelik bu defa çok daha tecrübeli ve yaşama aşkı ile doludur. Derin, annesi Suzan Şahika tarafından ona bakması için görevlendirilmiştir.
Oktay geri dönüyor; Savaş ile Meryem’i önemli bir sınav bekliyor!

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.