Meryem 26. Bölüm Özeti ve Fragmanı (31 Ocak Çarşamba)

Meryem 26. Bölüm Özeti ve fragmanı.. Meryem dizisi yeni bölümünde neler olacak? Meryem çarşamba akşamları kanald ekranlarında yayınlanıyor. Kanald de yayınlanan dizisi hikayesi ve oyunculukları ile çok beğenildi. Reytingleri ile her zaman 2. sırada yerini alıyor. Başarılı dizinin önündeki isim ise Diriliş Ertuğrul. Meryem dizisinin başarısı her hafta artarak devam ederken hikayesi de iyice sarpa sarıyor.

Meryem yeni bölümünde Güçlü ve Kaan karşı karşıyadır. Kaanla canı pahasına yüzleşecek ve olanların hesabını soracaktır.  Meryem’in aklında soru işaretleri hala vardır. Oktay öldü mü? Savaş ve Meryem cesedi görür. Ama yine de Meryemin aklında soru işaretleri artar. Meryem aklındaki soru işaretlerinin cevabını almak için Suzan’a gidecektir. Suzan’dan istediği cevapları alabilecek mi?

Meryem Suzana gitmeye karar verir ancak Oktay yine oyununu oynar Meryem’e. Meryem’e yeni bir not bırakır. Oktay Meryemin aklına yine bir soru işareti bırakır.

Oktay öldü mü ölmedi mi yoksa buda mı bir tuzak? Oktay Meryem’i yeni bir tuzağın içine çeker. Meryem dizisi yeni bölümü özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşınız..

Meryem 26. Bölüm Özeti ve Fragmanı (31 Ocak Çarşamba)

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.