Meryem 3 Ocak Çarşamba Yeni Bölüm Var mı Yok mu Yayınlanacak Mı?

Meryem 3 Ocak Çarşamba Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı?… Meryem dizisi her hafta çarşamba akşamları kanald ekranlarında yayınlanıyor. Severek izlenen dizi bu hafta da yayınlanacak mı? Meryem dizisi yılbaşının ilk haftasında yayınlanacak mı? Bu soru seyircinin aklına takılan bir soru. Bize de bu soruyu cevaplamak düşer.

Meryem dizisi son bölümde artık Meryem artık geri adım atmıyor. Her şey ortaya çıksın istiyor. Derin Nurtenle bir olup Meryemi öldürmeyi planlarken aslında Savaş’ı düşman eder kendisine. Meryemi öldürmeye kararlı olan Nurten de amacına ulaşacak mı? Meryem’i bir uçurum kenarına getirdi orada hesaplaşmayı düşünen Nurten Hanım Meryemi uçurumdan itecek mi?

 

Güçlü ve Meryem de içindeki her şeyi dökerler. Güçlü’nün Meryem’e olan kırgınlığı geçmez bir türlü. Bu yüzden Savaş’la da arası açılmak üzeredir. Ancak onlar kardeştir ve bu sefer onları Burcu meselesi birleştirir. Burcunun eski kocasının peşine düşerler. Burcu’nun geçmişini öğrenmeye kararlılar.

Meryem dizisinde Güçlü Burcu’nun geçmişindeki karanlık tarafları aydınlatacak mı? Meryem Nurten’in elinden kurtulacak mı? Derin Savaş’la arası açıldığı için nasıl bir hamle yapacak? Meryem dizisinde bu soruların cevaplarını almak için bir hafta daha beklemek zorunda kalacağız. Meryem dizisi yeni bölümü 3 ocakta yayınlanması gerekirken yılbaşı haftası olması sebebiyle bir hafta ara verildi. Meryem dizisi yeni bölümü 10 ocak çarşamba akşamı yayınlanacaktır.

Meryem 3 Ocak Çarşamba Yeni Bölüm Var mı Yok mu Yayınlanacak Mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2018