Meryem 3 Ocak Çarşamba Yeni Bölüm Var mı Yok mu Yayınlanacak Mı?

Meryem 3 Ocak Çarşamba Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı?… Meryem dizisi her hafta çarşamba akşamları kanald ekranlarında yayınlanıyor. Severek izlenen dizi bu hafta da yayınlanacak mı? Meryem dizisi yılbaşının ilk haftasında yayınlanacak mı? Bu soru seyircinin aklına takılan bir soru. Bize de bu soruyu cevaplamak düşer.

Meryem dizisi son bölümde artık Meryem artık geri adım atmıyor. Her şey ortaya çıksın istiyor. Derin Nurtenle bir olup Meryemi öldürmeyi planlarken aslında Savaş’ı düşman eder kendisine. Meryemi öldürmeye kararlı olan Nurten de amacına ulaşacak mı? Meryem’i bir uçurum kenarına getirdi orada hesaplaşmayı düşünen Nurten Hanım Meryemi uçurumdan itecek mi?

 

Güçlü ve Meryem de içindeki her şeyi dökerler. Güçlü’nün Meryem’e olan kırgınlığı geçmez bir türlü. Bu yüzden Savaş’la da arası açılmak üzeredir. Ancak onlar kardeştir ve bu sefer onları Burcu meselesi birleştirir. Burcunun eski kocasının peşine düşerler. Burcu’nun geçmişini öğrenmeye kararlılar.

Meryem dizisinde Güçlü Burcu’nun geçmişindeki karanlık tarafları aydınlatacak mı? Meryem Nurten’in elinden kurtulacak mı? Derin Savaş’la arası açıldığı için nasıl bir hamle yapacak? Meryem dizisinde bu soruların cevaplarını almak için bir hafta daha beklemek zorunda kalacağız. Meryem dizisi yeni bölümü 3 ocakta yayınlanması gerekirken yılbaşı haftası olması sebebiyle bir hafta ara verildi. Meryem dizisi yeni bölümü 10 ocak çarşamba akşamı yayınlanacaktır.

Meryem 3 Ocak Çarşamba Yeni Bölüm Var mı Yok mu Yayınlanacak Mı?

https://www.youtube.com/watch?v=uDNbrpmKSG0


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meryem 3 Ocak Çarşamba Yeni Bölüm Var mı Yok mu Yayınlanacak Mı? (2 Yorum)

  1. ben anlamadım kore dizisi secret love de kız ceza evinde sol omzunda ütü izi var meryemde yok savcıdan 1 oglu var ama öldü zannediliyor siz nasıl uyarladınız gerçegi kanal 7 de başlıycak 16 bölüm

  2. bu meryem dizisi kore dizisi şubatta kanal 7 de feda olarak başlıyor kore dizisi olarak secret love adı

Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2018