Meryem 5. Bölüm Fragmanı Özeti Meryemle Oktayın İlişkisi Öğrenildi mi?

Meryem 5. Bölüm Fragmanı Özeti Meryemle Oktayın İlişkisi Öğrenildi mi?  Güçlü Oktay’ın Meryem’le ilişkisi olduğundan şüphelenir. Bunu ortaya çıkarmaya kararlıdır. Bunu Polis Burcu’ya söyler. Meryem Oktay’ın kendini ateşlerden kurtarmadığını öğrenince şaşırır. Kendisine başka yalanlar söylediğini de düşünür.

Savaş Meryem’in suçlu olduğunu kabullenemez içten içe bir yanlış olduğunun farkındadır. Meryem’in birini koruduğunu düşünür. Meryem’i daha yakından takip etmek için Gülümser’in catering şirketinde işe alır. Meryem Oktay’dan uzaklaşmaya başlar kendinden sakladıklarını öğrendikçe.

Turan tehlikesini ortadan kaldırmak için Yurdal Oktay’dan yardım ister. Oktay ise iyi görünmek için Arif’i özel bir hastaneye yatırır. Meryem’e bir yalan daha söyler ama bunun bedeli de ağır olacaktır. Güçlü Meryem’i takip eder ve Oktay’la buluştuğunu görünce ilişkilerini anlar.

Meryem dizisi 5. bölüm özeti fragmanı sizlerle paylaştık. Meryem dizisini nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meryem 5. Bölüm Fragmanı Özeti Meryemle Oktayın İlişkisi Öğrenildi mi? (1 Yorum)

  1. Evet her kez öğrenecek amaMeryem babasının ölümüne sebep olduğundan intigam alıcak gelişen olaylara dayanamıyacak Oktay itiraf edecek az kaldı yeni bölüme sabırsızlıkla bekliyorum

Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2017