Meryem 7. Bölüm Özeti Fragmanı 13 Eylül Savaş Kurtulacak Mı?

Meryem 7. Bölüm Özeti Fragmanı 13 Eylül Savaş Kurtulacak Mı?… Meryem dizisi yeni bölümünde Savaş babasının kaçmasından sonra şirketteki suçlu isim kalır. Polisler Savaşı götürür. Meryem Savaş’ı o halde görünce çok üzülür. Savaş ise emniyette bilmediği gerçeklerden birini öğrenir.

Ağaç evde Meryem ve Savaş’ı bulmaya Derin ve Oktay bitlikte gitmiştir. Bunu öğrenen Savaş’ta gizli işler çevirdiklerinden ve ortak olduklarından şüphelenir.  Yurdal kurtuluş çaresi olan Turandaki belgeleri Oktayın almasıyla rahat bir nefes alır. Oktayın ödemesini bu sefer farklı bir şekilde yapacaktır.

Yaptığı planda bir sorn yok gibi görünse de Savaş’ı düşünmemiştir. Yurdal’ın Oktay’a rüşvet verdiğini Meryeme kanıtlamaya çalışır. Kanıtları Meryeme gösterecektir ve Meryemin Oktay’a olan tüm inancı yıkılacaktır. Meryem dizisi yeni bölümde 7. bölümde neler olacak özeti fragmanı sizlerle…

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=7fGFUyqiSbE” width=”100%” height=”350″]

YORUMLAR

  1. INSAN BAZEN NEYE KIME INANACAĞINI ŞAŞIRIYOR, BU DIZIDE BUNLARA GÜZEL BIR ÖRNEK OLMUŞ..AMA INSANIN BÜTÜN ÖFKESINE RAĞMEN, HÃLÂ VIJDANIYLA HAREKET EDEBILMESIDE BÜYÜK BIR ERDEMLIK ÖRNEĞIDIR BENCE..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.