Meryem 7 Şubat Ne Varsa Her Şey Hatırımda O Günler Şarkısı Video

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Meryem 7 Şubat Ne Varsa Her Şey Hatırımda O Günler Şarkısı Video konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Meryem 7 Şubat Ne Varsa Her Şey Hatırımda O Günler Şarkısı Video hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Meryem 7 Şubat Ne Varsa Her Şey Hatırımda O Günler Şarkısı Video… Meryem dizisi yeni bölümünde romantik sahneler sizleri bekliyor. Seyirciler istediği sahnelere ulaştı gibiler. Meryem dizisi yeni sezon ilk bölümünü hatırlarsanız 6 ay sonraya gitmişti. O sahnede Meryem hamileydi ve evleniyorlardı.

Yanlarında Burcu ve Güçlü de vardı. Evlilik gerçekleşip mutlu bir zaman geçiriyorlardı. O final sahnelerine şimdiden hazırlıklar yapılıyor anlaşılan. Yeni bölümünde Savaş Meryem’e evlilik teklifi ediyor. Beni hiç bırakma artık diyor. Kalbimdeki yaraları da iyileştireceğim diyerek birbirlerine sarılıyorlar.

Meryem dizisi yeni bölümde bu duygusal sahnelerde Selda Bağcan’ın O günler şarkısı çalıyor. Meryem dizisinde çalan O günler şarkısını Selda Bağcan’ın sesinden dinliyoruz. O günler şarkısı ve sözlerini de sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

Ne varsa herşey hatırımda
Sanki daha dünmüş gibi
Senden gelen senin olan
Ne varsa herşey hatırımda

O günler,o günler
Şimdi yabancı gibiler
Bir günlük mutluluğa

Bir ömür alıp gittiler
Ne günlerdi ah o günler

Bir daha dönülse
Şu yalancı dünyaya
Bir ömür verirdim ben yine
Seninle bir günlük mutluluğa.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2018