Meryem 8. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Eylül Meryem Savaşa Gerçekleri Anlatacak Mı

Meryem 8. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Eylül Çarşamba… Meryem dizisi yeni bölümünde Meryem artık Oktay’a inanmaz ve onun yanında durmaz. Oktay ise Meryem gerçekleri anlatmasın ister. Bu yüzden de Derin’i Meryemi korkutsun diye gönderir. Ardından Beliz’den de Meryem’in yaptıklarını izlemesini ona yakın durmasını ister.

Savaş, Meryem’e inanır ve kazayı onun yapmadığından emindir. Ama kimin yaptığını araştırır ve Meryem’in birisini koruduğundan emindir.Savaş Meryemin gerçekleri itiraf etmesi için olayın gerçekleriyle yüzleştirme kararı alır.  Meryem bu işin sonunda ne yapacaktır?

Güçlü’de elinden geleni yapar. Burcu’yu ikna etmeye çalışır. Kaza dosyaları tekrar açılmalı ve tekrar araştırma yapılmalıdır. Meryem gerçekleri Savaş’a anlatacak mı? Oktay zengin hayatını yaşarken bu lüksü kaybetmek istemez. Bu yüzdende elinden gelen her şeyi yapar. Meryem’in gerçekleri açıklamaması için her şeyi yapabilir.

Meryem Dizisi 8. bölümde Neler Olacak?

Meryem Dizisi 7. bölüm sonunda Savcı Oktay kimi vurdu Derini mi yoksa Meryemi mi? Gül anne ve Naz’ın oyunu ile Oktay Derin ve Meryem eski fabrikada buluştu. Hep birlikte Meryemi ikna edip burdan gitmesini sağlamaya çalışırken Meryemin Oktay neden geldi sorusuyla karıştı?

Derin mesajında Oktay da gelsin dedin ya dedi oysaki mesajı atan onlar değildi. Oktay bu işte bir gariplik olduğunu anladı. Bu yüzdende Meryem o gece olanları anlatacakken direksiyonda Oktay’ın olduğunu katilin aslında o olduğunu söyleyecekken Oktay onun ağzını kapadı. Sonra ise olanlar oldu.

Savcı Oktay Meryemin gerçekleri anlatmasından korktuğu için onu durdurmak zorunda idi. Silahını çıkardı ve Meryemi vurdu. 1 el silah atışı yapan Oktay Meryemin yere yığıldığını görünce ne yapacağını bilemedi. Panikle oradan uzaklaştı çünkü olayları gören birisi daha vardı ki o da Savaş. Devamı için TIKLAYIN

https://m.youtube.com/watch?v=rLKqaiCqoUk

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.