Meryem Dizisi Avukat Beliz Bilen Kimdir? (Bestemsu Özdemir) Bilgileri

2 Ağustos çarşamba günü çok güzel bir dizi başlıyor kanal D ekranlarında. Bu güzel dizinin adı Meryem. Dizi Meryemin hayatını aşkını ve aşkı için kabullendiği bir ölümü konu alıyor. Meryem Dizisinde boşanma Avukatı Beliz Bilen Kimdir? Beliz Avukat hakkında Bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Meryem Dizisi Avukat Beliz Bilen Kimdir? (Bestemsu Özdemir) Meryem dizisi Bilgileri: Beliz başarılı ve oldukça zengin bir boşanma avukatını canlandırıyor Bestemsu Özdemir. Avukat Beliz Savcı Oktay’ın üniversiteden arkadaşıdır aynı zamanda ona hayran ve gizli sevgilisidir.

Meryem dizisinde Oktay’ın, Meryem’den ayrılıp kendisine kalması için gizli gizli işler çevirmekte ve hep bu anı beklemektedir. Avukat Beliz Oktay’a duyduğu aşk yüzünden Oktay’ın isteğiyle bu yalanlarla dolu hikayenin bir parçası haline geliyor. Kaza sonrasında Oktayı aklamak için mahkemede elinden geleni ardına bırakmaz. Peki Avukat Belizi canlandıran Bestemsu Özdemir kimdir?

Bestemsu Özdemir KİMDİR, 20 Nisan 1992 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır. Anne ve babası çok küçük yaşlarda iken ayrılan Bestemsu Özdemir, küçük yaşlarından itibaren anneanne ve dedesi ile birlikte yaşamış ve hayatı çok farklı şekilde ilerlemiştir.

Liseyi Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nde okuyan ve Bestemsu Özdemir, sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’ ne devam etmiştir. Aldığı oyunculuk eğitimleri sonrasında 2017 de Kırlangıç Fırtınası 2014 de Kara Para Aşk 2012 de Araf Zamanı 2009 da Sakarya Fırat dizilerinde başarıl ıbir şekilde rol almıştır. Meryem dizisinde Avukat Beliz Bilen rolü ile karşımıza gelmektedir.

İşte dizimizin 1. bölüm fragmanı:

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.