Meryem Dizisi Berk Kimdir? Belizin Kardeşi Berk Serhan Onat Bilgileri Resimleri

Meryem Dizisi Berk Kimdir? Belizin Kardeşi Berk Serhan Onat Bilgileri Resimleri… Meryem dizisinde bir kaç bölümdür Beliz kardeşiyle telefonda konuşuyor. Berk isimli kardeşi İstanbul’a döneceğini söylüyor. Beliz sen gelince tüm dertlerim bitecek diyor.

Savaş’ın kardeşi Naz’da Berk ile sosyal medyadan görüşüyor. Bugünde İstanbul’a dönen Berk ile görüşme kararı alıyor. Meryem dizisinde Berk merakla bekleniyordu. Bizlerde sizlerle Berk’in yani Serhan Onat’ın bilgilerini paylaşmak istedik.

Aslında Serhan Onat’ı ekranlardan tanıyoruz. Geçen sezon Bodrum Masalı dizisinde Uzay’ı canlandıran Serhan Onat bu sezon Meryem dizisinde Berk olarak karşımıza çıkacak. Berk Avukat Beliz’in yurtdışından dönen kardeşi olacak. Naz’ın da arkadaşı olarak dizide oynayacak.

Berk yani Serhan Onat Kimdir? 1994 İzmit doğumlu olan Serhan Onat Anadolu Üniversitesinde Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yeşil gözlü ve yakışıklılığı ile ekranlarda parlayan bir isim. Daha önce Muhteşem Yüzyıl Bodrum Masalı ve Mayıs Kraliçesi dizilerinde rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2017