Meryem Dizisi Burcu Komiser Kimdir? (Serenay Aktaş) Burcu Aktar Rolünde

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Meryem Dizisinde Burcu Komiser Kimdir? Komiser polis müdürünü canlandıran ve gözü oldukça kara olan bu komiser Serenay Aktaş. Survivor Serenay olarak bildiğimiz oyuncu Meryem dizisinde Burcu Aktar Rolünde ekrana gelecek.

Meryem Dizisi Serenay Aktaş Komiser Burcu karakteri: Burcu komiser oldukça ciddi İşini doğru yapmaya çalışan, dürüstlükten yana bi karakter olarak karşımıza çıkacak Meryem dizisinde. Meryem ile Savcı Oktayın karıştığı ve Sevinç karakterinin ölümü ile sonuçlanan kazada Savcı Oktayın suçu kabullendirdiği Meryemin suçsuz olduğunu anlamış ancak gerçek suçlu olan Oktayı bulmak için tüm zakasını kullanmaya çalışan bir komiser rolünde karşımıza çıkacak.

Meryem dizisi Komiser Burcu İnatçı ve gördüğü usulsüzlüklere göz yummayan korkusuz komiserin başına neler gelecek izleyip göreceğiz.. Meryem Dizisi Burcu Komiser özellikle mahkeme devam ederken Meryem’in davasında etkin bir rolü olacak. Bakalım Meryemin aklanmasına ve gerçek suçlu savcı Oktayın ceza almasına güçü yetecek mi?

Serenay Aktaş kimdirSerenay Aktaş, 1 Ekim 1993 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de dünyaya gözlerini açmıştır. Babası sinema makinisti, annesi ise aşçıdır. Orta halli bir ailenin ikinci çocuğudur. Bir abisi vardır. Henüz okuldayken tiyatro kulübünde ufak roller almıştır.

Serenay Aktaş futbol ile ilgili de oldukça hevesli ve kariyeri olan bir oyuncudur. Spor’un yanı sıra farklı dizilerde de rol almıştır. 2014 yılında Survivor yarışmasına katılmış ve 2015 yılında da All Star’a katılma başarısını göstermiştir. Ülkemizde bir çok kişi onu Survivor Serenay olarak tanımaktadır. Gülümse Yeter, Muhteşem Yüzyıl, Türk Malı, Yahşi Cazibe ve son olarak da Acil Aşk aranıyor gibi dizilerde rol almıştır.

Meryem Dizisi Burcu Komiser Kimdir? (Serenay Aktaş) Burcu Aktar Rolünde karşımıza çıkıyor yeni dizide. Sizde merak ettiklerinizi sormak istediklerinizi bize yazabilirsiniz. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

YORUMLAR

  1. seni gercekden cok sevdim burcu gucluylede guzel yakışıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.