Meryem Dizisi Derinin Annesi Suzan Şahika Kimdir Kim Oynayacak Bilgileri

Meryem Dizisi Derinin Annesi Suzan Şahika Kimdir Kim Oynayacak Bilgileri resimleri hakkında bilinmeyenler:

Meryem Dizisi Derinin Annesi Suzan Şahika Kimdir Kim Oynayacak Bilgileri… Meryem dizisinde Derin’in annesi rolünde yeni bir isim katılacak. Dizideki rolünün adı Suzan Şahika (ENDIRSIN). Bu rolü kim canlandırıyor? Diziye katılacak yeni isim kim?

Meryem dizisine ileri ki bölümlerde katılacak bu isim hakkında bir bilgi henüz yok. Yeni bilgiler geldikçe sizlerle sizlerle paylaşacağız. Dizi de adı bolca geçen Derinin annesi bir türlü yüzü görülmemişti. Artık diziye dahil olacak. Meryem dizisinde Suzan Şahika Handerson Derinin annesi rolüyle katılıyor.

Suzan Şahika Handerson’ı dizi de İpek Tenolcay canlandırıyor. İpek Tenolcay Kimdir Bilgileri resimleri… 12 Temmuz 1970 doğumlu olan oyuncu İstanbulludur. İpek Tenolcay mankenlik yapıyormuş. 1994 ten beri ekranlarda dizilerde rol alıyor. Oyunculuk daha ağır bastığı için artık onu sadece dizilerde görüyoruz. Meryem de Yurdalın düşmanı olarak diziye giriş yaptı. Derine nasıl bir etkisi olacak izleyip göreceğiz.

Meryem Dizisi Suzan Kimdir? Oynadığı diziler Çocuklar Duymasın, Kurtlar Vadisi, Sev Kardeşim, Kurtlar Vadisi Pusu, Yaban Gülü, Mavi Kelebekler, Umutsuz Ev Kadınları, Bana Baba Dedi, Filinta, Seni Kimler Aldı ve Klavye Delikanlıları dizilerinde rol aldı.

Meryem Dizisi Suzan Kimdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meryem Dizisi Derinin Annesi Suzan Şahika Kimdir Kim Oynayacak Bilgileri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2017