Meryem Dizisi Geceler yarim oldu Anam anam garibem Ağlamak karim oldu

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Meryem Dizisi Geceler yarim oldu Anam anam garibem Ağlamak karim oldu konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Meryem Dizisi Geceler yarim oldu Anam anam garibem Ağlamak karim oldu hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

8 Kasım çarşamba günü kanal d ekranlarında yayınlanacak olan Meryem Dizisinde Meryemin söylediği şarkı damga vurdu. Meryemin kendi sesinden dinleyeceğiniz  Geceler yarim oldu Anam anam garibem Ağlamak karim oldu türküsü oldukça dokunaklı ve dinleyenleri mest edecek bir ağıt aslında. oldukça duygusal devam eden Meryem dizisi çok izlenmeye ve takip edilmeye devam ediyor.

Meryem Dizisi Geceler yarim oldu Anam anam garibem Ağlamak karim oldu diye başlayıp devam eden şarkı oldukça duygusal ve Meryem dizisi 15. bölüme renk katan bir şarkı. Sizlere burada 8 Kasım çarşamba günü Meryemin söylediği Meryem Dizisi Geceler yarim oldu Anam anam garibem Ağlamak karim oldu şarkısını ve sözlerini yazıyoruz, iyi seyirler diliyoruz..

Geceler Yarim Oldu (Aman Aman Garibem)
Ağlamak Karim Oldu (Anam Anam Garibem)
Her Dertten Yıkılmazdım (Aman Aman Garibem)
Sebebim Zalim Oldu (Anam Anam Garibem)

Bayram Gelmiş Neyime (Aman Aman Garibem)
Kan Damlar Yüreğime (Anam Anam Garibem)
Yaralarım Sızlıyor (Aman Aman Garibem)
Doktor Benim Neyime (Anam Anam Garibem)

Şarkının tamamını farklı bir sesten dinlemek ister misiniz?

İşte dizideki o anlar:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meryem Dizisi Geceler yarim oldu Anam anam garibem Ağlamak karim oldu (5 Yorum)

  1. Diziler arasında en çok cenaze sahnesi çeken dizi meryem herhalde her bölümde biri oluyor nerdeyse dizinin sonunda bir tek savcı oktay kalacak hepsini ruhuna fatiha okur artık adam her şeyden siyrilmasini biliyor senaristler ondan yana

Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2017