Meryem Dizisi İzlendi Mi Reytingleri Nasıl Yorumları

Meryem Dizisi İzlendi Mi Reytingleri Nasıl Yorumları… Meryem dizisi 2 ağustos çarşamba yayın hayatına başladı. Yayınlandığı günden itibarende seyircilerden çok beğeni aldı. Meryem dizisi konusunda; Meryem sevdiği adam Savcu Oktay için bir suçu üstlenir. Meryem annesini kaybetmiş babasından başkası yoktur.

Oktay bir kadına çarpıyor ve suçu Meryem üstleniyor. Bu büyük sırrı ve kendine söylenen yalanlarla baş etmek zorunda. Savaş’ta sevdiği kıza evlenme teklifi etmek üzereyken sevdiği kızı yani Sevinç’e araba çarpar. Sevinç’in ölmesinin ardından Savaş’ın hayatı kararmıştır.

Savaş hayatı kendi karardığı için onlarında hayatını karartacaktır. Çarşamba günleri No 309 iddaalı bir diziydi. Ancak No 309 da sezon finali yaptı ve yayınlanmayacak. Meryem dizisi de böylece tek izlenebilecek dizi olacak. Meryem dizisinin müziklerini de Kıraç yapıyor. Kıraç kaliteli müzik ve şarkı hazırlar dizi için. Buda izlenme oranını artırır.

Meryem dizisi 9 Ağustosta yayınlanan 2. bölümü ile de çok iyi izlenme oranlarına ulaştı. Dizi hem total hemde ab grubunda biriciliği kimseye kaptırmadı. İşte meryem dizisi 2. bölümün net reyting sonuçları 9 ağustos 2017 çarşamba..

Meryem dizisi ilk bölümünden itibaren konusu ile de çok beğenildi. Meryem dizisi reytinglerini de sizlerle paylaşıyoruz. Meryem dizisini nasıl buldunuz yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meryem Dizisi İzlendi Mi Reytingleri Nasıl Yorumları (49 Yorum)

 1. Bu ne ya severek izlediğim bi dizi bu ne ya bacak kadar adam oktay bütün milletin içinde her şeyi yapıyor herkesi öldürüyor vuruyor iyice saçmaladılar ne yani oktay tarzanı süper mebni oldu yani

 2. İnanılmaz basit bir dizi ve senaryoyu yazarlarımız insanları sinirlendirmek üzerinde durmuşlar ne heyecan var ne mantık var bence finale gitmeli

 3. Son bölümde baya bi saçmaladılar Gülümser ablayı
  çıkararak hic güzel yapmadılar resmen diziden soğudum
  Ya Biz Biraz Mutluluk İstiyoruz Mutluluk …
  Bari dizilerde yapmayın şunu…

 4. lütfen bitirin ya da iç açıcı senaryo yazın başlarda severek izliyordum ama bu kadar mı kötülük olur hem de kanun adamı devletin savcısı rezil ettiniz adaleti

 5. Baydı, final yapın bitsin artık, okay takibi yok, mantıklı işler yok,bırakıyorum izlemeyi tak etti…

 6. Çok saçma, beyin yakan olaylar, savcı oktay ışık hızında, Herman her yerde bitiyor maşallah.birazcık gerçekçi olsaydı keşke haftaya final yapılsın bu zulüm artık bitsin.zaten bir daha izlemem.

 7. Beyin yakan saçmalıklarla dolu,
  Savcı Oktay ışık hızında maşallah her an her yerde anında…birazcık gerçekçilik lütfen, haftaya final yapın bitsin bu zulüm.

 8. Meryem karakteri okadar can sıkmaya başladıki anlatamam. Verilmiş bir söz yüzünden kendisi dahil herkesin hayatını mahveden ve olaylardan dolayı sebep sonuç ilişkisini kuramayan ama bunun yanındada sevdikleri için hayatını ortaya koyabilecek yüreği olan vicdanlı bir kişi olması o kadar tezat ki .sırf dizi uzasın diye kış uykusunda yatan bir Meryem karakterini tutturmuş gidiyorsunuz …bravo..

 9. çok ama çok beyeniyorum her bölümünü sabırsızlıkla bekyorum savaş harika umarım hep birinci sırada olur

  u

 10. Lütfen gulumser abla ölmesin o ölürse dizinin neşeşi gider gelecek bölümde kalbi yine atsin o olmesin

 11. Meryem sürükleyici ve güzel bir dizi. Oyuncularda gerçekten mükemmel ancak son bölümde gülümser Hn ın vurulma sahnesinde polisleri bu kadar hiç birşey yapamayan durumuna düşürülmesi içler acısı. Adam silah çekip milleti vurdu polislerin arabaları orada ama insanların ölmesini beklediler sanki oratada polisler yoktu çıktıklRındada ağır çekimde gibi pes doğrusu. Böyle güzel hazırlanmış bir dizide hiç olmaması gereken bir sahne olmuş.

 12. Ayyyy dizi çok güzel yaa…
  Ama çok uzatmayın…
  genelde dizileri uzattıkça saçmalıyorlar

 13. Son iki bölümdür sıkıcı hale dönüştü. Kötülerin işi hep yolunda iyiler hep madur. Saçma

 14. Artik Türkiye de bütün savcılar böylemi diye düşünmeye başlıyor insan cidden savcının bu kustahligi yetti biri bunun haddini bildirsin yeter ya çok sıkıcı olmaya başladı

 15. taksi mobese kameralarına yakalanmamak içindir
  CANSU biliyorsundur kore uyarlaması bizlerin örf ve adedlerimize uygun …sen orjinelini izle
  16 bölümlük diziyi nasıl uzatıcaklar elbette sıkıcı
  bölümleri alacak kötünün beyni hep şeytanlığa
  çalışır çok iyi tanıdığım var….[Allah öyle insanları
  ne ailede ne akraba nede komşu yeryüzünde yaşama hakları yoktur ama dünya‘yı ben yarattım düşünürler ……düşünmeyi bilmezler….

 16. Diziyi çok beğenerek izliyordum ama son iki bölümdur gerçekten sıktı bir savcı hepsine yetiyor adamın arabası yok taksiyle heryere savaştan önce ulaşıyor konuyu biraz toparlamalari gerek artık

  • Bencede, kesinlikle birisi haddini bildirmeli bu savcı bozuntusuna. Hatta o sarı kıvįrcık kız yapsın bu işi..o savcıda nerden geldiğini bilemesin..ukalâ şey..

   • Herkes herşeyi biliyo ama susuyor meryem hep saf birazcık gözünü açın şu kızın oktay her zaman 4 ayak üzerine düşüyor durum böyle olunca gerçekten baymaya başladı artık yönetmenin bir an önce toparlaması lazım bitmesini istemiyoruz ama böylede ilerleyemeyiz… duy bizi yönetmen

 17. Meryem dizizisini ilk bölümden izliyorum .
  Ben ömrümde bu kadar güzel bir dizi görmedim .
  Ailece çok severek ve beğenerek izliyoruz.
  Oyuncuların hepsi rolünün hakkını fazlasıyla veriyo.
  Özelliklede Savaş ,Burcu ve Güçlü bizim evde onlara
  Muhteşem Üçlü
  diyoruz Hepsinin hayatında başarılar diliyorum .
  Hepsini çok ama çok seviyorum.

 18. şimdiye kadar izlediğim dizilerin hiç birinin tekrarlarını izlemedim ama Meryem dizisini iki üç kere izlediğim bölümler oldu ailece beğenerek izliyoruz heyecanlar bitmesin

 19. Meryem Şavaş‘ın aşkını uzun süre kabul etmiycek Derin‘le anlaşmalı evlenicek Meryem‘e ben varken onasıl olur….nefret….sonra kendisi
  boşanıcak Şavaş‘tan o [kore]değişiklik olmazsa
  Gülay‘cım akşam ki bölüm değerlerine
  kıyasla ağırdı günün tüm dileklerine kavuşarak
  gecsin teyzesi……..

  • Bu savcı ne böyle heryerde o bitiyor çok saçma izlerken artık bu kadarda olmaz diyorum. Yonetmenim mantıklı şeyler yazalımda biraz inandırıcı olsun.

 20. ilk bölümden itibaren izliyorum çokk beğendim tek favorim oldu .senaryo güzel şaşırtmalı gelişmeler olunca dahada reyting yapar diye düşünüyorum mesela savaşla meryem hemen kavuşamazsa daha sürükleyici olur.zevkle izliyorum.

 21. Çok güzel bir dizi keyifle izliyorum kendimi içindeymiş gibi hissediyorum ayrıcı yönetmenide tebrik etmek istiyorum çok başarılı bir yönetmen sizi çok seviyorum.

 22. [oğlum konusunu bildiğin diziyi nasıl tutku ile izliyorsun]saflık dürüslük acı sırlar….
  Savaş öyle aşık olacakki Sevinç aşkı intikam neymiş dedirticek
  uzu süredir Türk versiyonunu bekliyordum
  degiştirilmiş olsada harika…

Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2017