Meryem Dizisi Kıraç Şarkısı Sözleri, Kıraçın Meryem Fragmanda çalan Türküsü

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden olan Meryem oldukça iddialı başladı sezona. Ağustos ayında yayına başlayan ilk dizi olan Meryem müzikleri kadar müzik yapımcısı Kıraçın seslendirdiği şarkılarla da adından söz ettirmeyi başardı. Meryem Dizisi Kıraç Şarkısı Sözleri, Kıraçın Meryem Fragmanda çalan Türküsü buradan sizlere sunacağız.

Meryem dizisinin Kıraç önderliğinde şarkı türkü şiir fon müzikleri ve jenerikleri istekleriniz doğrultusunda bu sayfaya eklenecektir. Yeni sezonda ekrana gelen Kanal D dizilerden biri de Meryem Dizisi oldu ve müziklerini Kıraç ele alacak. Meryem dizisinin Müziği Kıraç sesinden Meryem Jenerik Fon müzikleri ve Meryem Şarkıları Dizihaberi.Tv da sizlerle olacak.

Kıraç bildiğiniz gibi daha öncede bir çok dizinin müziğini yapmıştı. Meryem dizisinin yapımcısı da bu yüzden Kıraç ile Meryem dizisi öyküsünün oldukça özdeşleşeceğini düşünerek Meryem müziklerini Kıraç’a emanet etti ve dizi şarkıları Meryem müzikleri Kıraç tarafından seslendirilecek artık.

Meryem dizisinin müziklerini Kıraç yaparken yapımcılığını TMC Film’in üstleniyor. Dizinin başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Cemal Toktaş ve Türkü Turan’ın yer aldığı; yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği; ‘Secret’ isimli Kore dizisinden ekranlara uyarlanan yapımın müzikleri usta sanatçı Kıraç seslendirecek.

Sizce Kıraç müzikleri başarısını artırır mı dizinin? Sizce Kıraç dizi müzikleri konusunda başarılı mı?

https://www.youtube.com/watch?v=ywhBbxwj9Qg

Dizi ilk bölümü ile çok beğenildi. Kıraç diziye müzikleri ile damga vurdu. İşte ilk bölümde Meryem dizisinin jenerik müziği:

https://www.youtube.com/watch?v=yx_nsT-5vp8

Meryem dizisinin müziklerini yapan Kıraç sizler için hazırladığı son şarkısını sunuyoruz. Lütfen dinleyince beğenip paylaşın sosyal medyada sayfamızı.. İşte orjinal şarkı ve klibi:

YORUMLAR

  1. Çok güzel bir dizi ama kıraçla güzel müziği duyduğum an evet bu kıraç dedim

  2. Cok guzel dizi ellerinize sagliq

  3. Güzel dizi★☆★☆★☆

    1. Kıraç yaparsa herşey çok güzel olur bence bir numara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.