Meryem Dizisi Naz Kimdir? (Beste Kanar) Hakkında Bilgiler Resimler

Kanal D ekranlarında çok yakında başlayacak olan ve fragmanları ile oldukça dikkat çeken Meryem Dizisindeki Naz Kimdir? (Beste Kanar) Hakkında Bilgiler Resimler dizihaberi.tv de sizlerle olacak. Meryem Dizisi Naz hakkında merak edilen soruları bize yazabilir cevaplarını alabilirsiniz.

Kanal D de çok yakında başlayacak olan ve oldukça merak edilen bir dizi haline gelen konusu ile çok farklı olan Meryem dizisinin oyuncuları da merak konusu oldu. O oyunculardan biri olan ve Meryem Dizisinde Naz karakterini canlandıracak olan Beste Kanar hakkında bulduğumuz bilgileri sizlerle paylaşalım istedik.

Yeni sezonda kanal D ekranlarının en popüler dizilerinden biri olmak isteyen ve başrollerinde Furkan Andıç, Cemal Toktaş ve Ayşa Ayşin Turan gibi ünlü isimlerin yer aldığı Meryem dizisinin kadrosunda izleyeceğimiz Beste Kanar dizide Naz Sargun karakterini canlandıracak.

Naz Sargun rolü Beste Kanar Kimdir? 25 Eylül 1991 tarihinde İstanbulda doğmuştur. Dizi Oyunculığu eğitimini Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha önce dizi deneyimi olarak Hanım Köylü dizisinde oynamıştır.. Dizi ve oyunculuk kariyerinin başında olan genç oyuncunun dizideki performansı merakla bekleniyor.

Meryem dizisindeki Naz Sargun rolünü siz nasıl buldunuz? Beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz aşağıya..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.