Meryem Dizisi Nezaman Bitecek Final Yapacak? Kaçıncı Bölümde Son Olacak

5 yorum
8 izlendi

Kanal D de merakla beklenen ve çarşamba günleri izlenen Meryem Dizisi Nezaman Bitecek Final Yapacak? Meryem Dizisi Kaçıncı Bölümde Son Olacak diye 22 kasımdaki bölümü izleyenler meraklanmaya başladılar. Çünkü dizinin 6 ay sonraki finalini gösterdiler. Meryem Dizisinde 6 ay sonra final olacak yani Mayıs 2018 deki final sahnesi ekrana geldi.

Meryem Dizisi Nezaman Bitecek Final Yapacak? Meryem Kaçıncı Bölümde Son Olacak sorusuna bu haftaki bölümde net bir cevap dizinin kendinden geldi. Savaş ve Meryemin mutlu sona ulaştığı ve 6 ay sonra İsviçre de evlendikleri ortaya çıktı. Peki bu gördüğümüz sahne gerçek mi yaşanacak mı yoksa hayalden mi ibaret?

Meryem Dizisi Nezaman Bitecek Final Yapacak? Dizinin 17. Bölümü 22 kasım çarşamba ekrana geldi. Büyük ihtimalle dizi 40. bölümü ile Mayıs 2018 de ekrana veda edecek. Savaş ile Meryemin finaldeki mutlulukları da diziye ilham konusu oldu. İsveçte rüya gibi bir düğünle evlenecek olan Savaş ve Meryemin tüm arkadaşları da düğünde buluştu.

Bu görüntülerde akla dizinin final çekimlerinin yapıldığını ve kısa süre sonra biteceğini getirdi. Ancak göründüğü gibi değil. İyi giden reytingler her ne kadar Diriliş Ertuğrulun gölgesinde kalsa da yinede oldukça başarılı sayılır. Yapımcı ile kanal arasındaki 40 bölümlük anlaşma da Mayıs 2018 e göre yapılmış durumda. Eğer dizide sıradışı reyting kayıpları olmazsa Meryem Kaçıncı Bölümde Son Olacak final yapacak? Sorusunun cevabı Mayıs 2018..

Bunu Gördün mü>>  Tozkoparan Neden Erken Final Yapıyor? Dizi Bitmesin Devam Etsin

Meryem Dizisi Nezaman Bitecek Final Yapacak? Kaçıncı Bölümde Son Olacak sorusuna dün akşamki bölümde ekrana gelen bu sahneler damga vurdu…
https://www.youtube.com/watch?v=bSseJJjEmH4

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meryem Dizisi Nezaman Bitecek Final Yapacak? Kaçıncı Bölümde Son Olacak (5 Yorum)

  1. yirminci bölümü izledikten sonra çekici tarafı kalmadı gerçekler ortaya çıktı bence tadında bitmeli

Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2017