Meryem Dizisi Oyuncuları Fragmanı Konusu Özeti (Kanal D)

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Adı Meryem. Bir kız adından ziyade yaşanan hikayenin duru anlatımlı bir dizisi olacak Meryem.. Meryem Dizisi Oyuncuları Fragmanı Konusu Özeti ile dizihaberi.tv sitemizde ilk olarak sizlere sunacağız ve detayları sürekli güncelleyeceğiz..

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin fragmanları dönmeye başladı. Furkan Andıç dizinin başrolünde oynuyor. Furkan Andıça eşlik eden ve Meryem dizisine adını verecek oyuncu ise Ayça Ayçin Turan oldu. Bakalım bu ikilinin birlikte oynayacakları dizi nasıl olacak tutacak mı izlenecek mi?

Oyuncu kadrosuna bakacak olursak Ayça Ayçin Turan ve Furkan Andıç’ın başrolünü paylaştıkları Meryem dizisinin yardımcı rolleri ve oyuncu kadrosu ise şöyle: Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayçin Turan (Meryem Akça).. bu iki oyuncumuz zaten başrollerde.. Diğer oyuncular ve karakterleri ise şu şekilde:

Serenay Aktaş (Burcu Komiser), Açelya Topaloğlu (Derin), Cemal Toktaş (Savcı Oktay), Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Mutlu Güney (Arif Akça), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Beste Kanar (Naz Sargun), Tekin Temel (Turan),
Sonat Dursun (Rıza), Aydan Kaya (Elif), Efsane Odağ (Zeliş), Yıldırım Beyazıt (Orhan)

TMC Filmin yapımcılık yapacağı ve kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Meryem seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. İlk başta adı Bir Kırık Aşk Hikayesi olan dizi Meryem olarak adını değiştirmiş ve ardından fragmanı yayınlanmaya başlamıştı. Yeni dizi ”Meryem” dramatik hikayesi ve özgün kadrosu ile yaz sezonunda Kanal D ekranlarındaki yerini alacak. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

MERYEM DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER İŞTE TAM KADRO

Furkan Andıç (Savaş Sargun rolü katakteri)
Sargun Ailesi’nin veliahtı yakışıklı ve karizmatik bir kişiliği vardır. Mütevazı ve vicdanlı bir genç adam. Sevgilisi Sevinç bir kazada ölür. Bu kazayı yapan Oktaydır. Meryem ve Oktay’ın yaptığı kazada karnında bebeğiyle Sevinç  ölünce dünyası darmadağın olmuş ve bu olayın müsebbibini bulmaya ant içmiştir.

Ayça Ayşin Turan, TMC Film’in yeni dizisi Meryem ile ekranlara geri dönüyor. Furkan Andıç’la başrolleri paylaşacak olan güzel oyuncuyu dizide Meryem Akça karakterinde sevgilisi Oktay ile kaza yapıp Sevinçin ölümüne yol açmışlar ve Meryem kazayı üstlenmiş ve acılı günleri başlamış bir karakter olarak izleyeceğiz. MERYEM KARAKTERİ detayları için Tıklayın

Cemal Toktaş (Oktay Şahin)
Meryem’in uzun zamandır sevgilisi ve saygın bir kişiliktir. Savcılık görevine başlamadan önceki gece kaza yapıp Meryemle birlikte Sevinçe çarpmış ve bebeğiyle birlikte öldürmüştür. Direksiyonda kendisi olmasına rağmen Meryem’in suçu üstlenmesini kabul ediyor. Kendisini kurtarmak için her türlü yalanı söyleyebilecek, para ve güç için her şeyi göze alabilecek bir karakteri canlandırmaktadır..

Açelya Topaloğlu (Derin Berker)

Savaş’ın çocukluk arkadaşı  ona aşık ama bunu gizlice yaşayan biridir. Yıllardır aşık ve Savaş’ı kaybetmemek için bunu saklıyor. Aşkı için her şeyi yapabilecek kadar gözü kara. Olayları kalp gözüyle irdeleyen sakin bir kişiliktir.

Bestemsu Özdemir (Beliz Bilen)

Başarılı ve zengin bir boşanma avukatıdır. Dizideki rolü de Savcı Oktayı aklamaktır. Savcı Oktay’ın üniversiteden arkadaşı ve gizli sevgilisi. Oktay’ın, Meryem’den ayrılıp kendisine kalmasını bekliyor. Aşkı yüzünden Oktay’ın isteğiyle bu yalanlarla dolu hikayenin bir parçası haline geliyor.

Serenay Aktaş (Burcu Aktar)

Kazadan sonra işin emniyet kısmında rol alacak olan Komiser Burcu. İşini doğru yapmaya çalışan, dürüstlükten yana bi karakter olarak Meryem dizisinde karşımıza çıkmaktadır. İnatçı ve gördüğü usulsüzlüklere göz yummuyor. Meryem’in davasında etkin bir rolü olacak. Meryemi aklamaya yetecek mi dersiniz?

Kenan Acar (Güçlü Tekiner)

Savaş ile birlikte büyümüş ona hem arkadaş hem dosttur. Sargun Malikanesi’nin müştemilatında çalışan Gülümser’in oğludur. Savaş’la beraber büyümüşler, onun hem kardeşi, hem dostu, sağ kolu, her şeyidir. Savaş ile beraber Sevinç’in ölümünden sonra davanın ve katilin peşine düşüyorlar. Bakalım gerçek katili bulabilecekler mi?

Dizimizin oyuncularının tanıtıldığı bu video oldukça açıklayıcı..

https://www.youtube.com/watch?v=WUDyVkTy8F8

Bu da dizimizin birinci bölüm fragmanı..

YORUMLAR

  1. cok guzel bir senaryo umarim sonu mutlu sonla biter

  2. kore dizileri içinde benim dizim çokkk uzun süredir uyarlamasını bekliyordum……. güzel ve uzun sevenleri bol olur…ekrana getiren emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerrrrr….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.