Meryem Dizisi Savcı Rolü Oktay Şahin Kimdir? Cemal Toktaş Hakkında Bilgiler

Cemal Toktaş deyince Meryem dizisindeki başrollerden birini sorar gibisiniz. Dizideki adıyla Savcı Oktay dizinin hem yakışıklı ama hemde kötü karakterini canlandıran oyuncudur. Meryem Dizisi Savcı Rolü Oktay Şahin Kimdir? Cemal Toktaş Hakkında Bilgileri Meryem Akça ile olan ilişkisini sizlere aktaracağız bu içerikte..

Oktay Şahin Meryem dizisindeki yakışıklı savcının adıdır. Savcı Oktay karakterini Cemal Toktaş isimli oyuncu canlandırmaktadır. Cemal Toktaş Kimdir: Cemal Toktaş 1983 yılında İstanbul ilimizde doğmuştur. Türk dizilerinde sıkça gördüğümüz güzel yüzlü yakışıklı bir dizi ve sinema oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezunudur. Cemal Toktaş Nergis Öztürk ile evlidir

Savcı Oktay Meryem’in uzun zamandır sevgilisi rolünde oynamaktadır. Meryem kimsesiz kalmış anne ve babasını kaybetmiş adeta sevgilisi olan Oktaydan başka kimsesi yoktur.. Meryem ve Oktay Savcılık görevine başlamadan önceki gece bir trafik kazasına karışıyorlar. Savcı olacak Oktay arabayı sürmesine karşı kariyer basamaklarına zarar gelmesin diye Meryemin kazayı kabullenmesini istiyor.

Herşeyden çok değer verdiği ve herşeyi olan Oktayın kendisinden bu isteğini geri çevirmeyen Meryem arabayı kendi kullandığını söylüyor ve suçu üstleniyor Savcı Oktay için. Savcı Oktayın ise para ve kariyerden önemli bir şey yoktur dünyasında. Bu yüzden işlemediği bir suçtan dolayı Meryemin hapiste yatması onun için gayet normaldir.

Direksiyonda kendisi olmasına rağmen Meryem’in suçu üstlenmesini kabul ediyor. Kendisini kurtarmak için her türlü yalanı söyleyebilecek, para ve güç için her şeyi göze alabilecek biridir Savcı Oktay. Gözü hep yüksekte olduğu için kendisinden başkasına fazla değer vermez.

Meryem Dizisi Savcı Rolü Oktay Şahin Kimdir? sorusunu cevaplamaya çalıştık. Cemal Toktaşın Savcı Rolü Oktay Hakkında Bilgileri sizlere aktardık. Lütfen sizde sorularınız oldukça bizlere yazmaktan çekinmeyin lütfen.. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2017