Meryem Dizisi Sevinç Gerçek Adı Oynadığı Diziler Bilgileri Resimleri

Meryem Dizisi Sevinç Gerçek Adı Oynadığı Diziler Bilgileri Resimleri..  Meryem dizisi fragmanı yayınlandı. Fragmanda oldukça güzel detaylar yer alıyor diziyle ilgili. Savaş yani başrol oyuncusu Furkan Andıç sevdiği kıza evlenme teklifi ediyor. Furkan Andıçın dizideki partnerinin adı Sevinç. Ancak sadece bir bölüm rol alıyor.

Sevinç geçirdiği bir trafik kazası sonrasında hayatını kaybeder. Savaşın hayalleri başına yıkılır. Evlenip sevdiği kadınla mutlu olmak varken şimdi onu alanlardan intikam peşine düşer. Savaşın hayatı gerçekten savaşmakla geçecektir.

Meryem ve sevgilisi Savcı Oktay birlikte yemekten dönerken kaza yaparlar. Meryem tüm saflığına rağmen bu trafik kazasını üstlenir. Sırf Savcı Oktay’ın başına bir şey gelmesin diye. Sonrasında ölen bir genç kız olan Sevinç’in sevgilisi Meryemden intikam almak için her şeyi yapacaktır.

Fragmanda dikkatleri geçen iki genç kadın vardı. Biri başrol oyuncusu Meryem yani Ayça Ayşin Turan diğeri de sadece bir bölüm dizide yer alan Sevinç karakteri. Sevinç güzelliği ile kendinden çok söz ettirecektir. Sevinç karakterinin gerçek adı ve dizilerini araştırmaya devam ediyoruz.

Meryem dizisi Sevinç karakterini siz nasıl buldunuz? Meryem dizisi başrolü sizce o olmalı mıydı? Yoksa öldüğü iyi mi oldu yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=0sAMRWW-PHQ

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meryem Dizisi Sevinç Gerçek Adı Oynadığı Diziler Bilgileri Resimleri (3 Yorum)

  1. kore dizileri içinde ilk sırada gelir …etkilenmemek imkansız
    diziye emeği geçen her keze teşekkürler…..başarılar…..

Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017