Meryem Dizisi Varmı Yokmu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? 30 Ağustos Çarşamba

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile çarşaöba günlerine yeni bir renk yeni bir soluk getiren ve oldukça iyi izlenme oranlarına sahip olan Meryem dizisi 30 ağustos çarşamba günü varmı yokmu merak konusu oldu. Dİzinin yeni bölümü neden yayınlanmıyor diye meraklı sorulara yanıt verelim hemen..

Meryem Dizisi Varmı Yokmu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? 30 Ağustos Çarşamba olacak mı kanal D de? Değerli takipçilerimiz Meryem dizisi 30 Ağustos günü ekrana gelmeyecek. Kurban bayramı tatili 10 güne çıkınca malum herkes tatil için memlekete veya turizm merkezlerine akın etti.

İzlenme oranlarının düşeceği kesin olduğu için bu hafta Kanal D meryem dizisinin yeni bölümünü ekrana getirmeyecek. Peki meryem dizisi ne zaman ekrana gelecek hemen ona da yanıt verelim. Kurban bayramı bittikten sonra 6 eylül çarşamba günü Meryem dizisi kaldığı yerden ekrana gelmeye devam edecek.

Meryem Dizisi Varmı Yokmu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? 30 Ağustos Çarşamba Meryem Dizisi olacak mı yayınlanacak mı, meryem bitti mi neden yok yeni bölüm, yada Meryem Dizisi Kurban bayramı öncesinde kanal d de olacak mı sorularına yanıtlar vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Meryem 5. Bölüm ne zaman 30 ağustosta dizi olacak mı sorularına yanıt verdik. Tekrar edelim Dizimiz 30 AĞUSTOS GÜNÜ YOK EKRANA GELMEYECEK.

https://www.youtube.com/watch?v=jHU3Lqb8q1k

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Meryem Dizisi Varmı Yokmu Neden Yayınlanmadı Bitti mi? 30 Ağustos Çarşamba (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2017