Meryem Dizisi Yasmin Kimdir? Berkin Konuştuğu Kadın, Savaşla Evlenecek Mi?

Meryem Dizisi Yasmin Kimdir? Meryem dizisinde önceki bölümde Berk’in bilgisayardan konuştuğu ve sesini değiştirdiği kız adını söyledi. Berk, Derin ve Beliz sen kimsin diye çok baskı yaptı. Sonunda bilgisayardaki kadın adını söyledi. Adım Yasmin dedi. Derin adını değil kim olduğunu soruyoruz deyince de ‘Yakında Sargun soyadını alacak birisi’ dedi.

Ama Sargun soyadını almasının tek yolu Savaş’la evlenmesi olabilirdi. Derin bunu anlayınca iyice sinirlendi. Bu gizemli ses artık iyiden iyiye merak ediliyor. Meryem dizisi Yasmin’i kim oynayacak? Yasmin karakterini kimin canlandıracağı henüz belli değil. Açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Meryem dizisinde Yasmin bilgisayardan Berk ile konuşuyor ve babasının öldüğünü anlamasına ve intikam almasına o sebep oluyor. Berk’in tüm delilleri eline veriyor. Yapacaklarını söylüyor. Bu isim muhtemelen Derin’in annesine yakın bir isim. Derin’in babasına da yakın biridir. Çünkü Derinin babasından kasanın anahtarını aldı ve Berk’e ulaştırdı. Meryem dizisi Yasmin bilgilerini sizlere en yakın zamanda paylaşacağız.

Bunu Görmelisin!  15 Şubat İstanbullu Gelin Birden Geldin Aklıma yakıverdin ışıkları Şarkısı Tuna Kiremitçi

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2017