Meryem Dizisinde Meryemin Suçsuzluğu Anlaşılacak mı Tüyolar Burada

Meryem Dizisinin yeni bölümlerinde en çok merak edilen konulardan biri de Meryemin kazadan dolayı suçlu olmadığının anlaşılıp anlaşılmayacak olması. Henüz kariyerinin başında olan Savcı Oktay bu olayı Meryemin üstüne atacak ve mahkeme tarafından tam 8 yıl ceza verilecek. Peki sonra ne olacak.

Meryemi bekleyen hazin son ne? Tam 8 yıl boyunca ceza evinde mi kalacak? Yoksa onun masum olduğu anlaşılacak mı? Meryem dizisi 16 ağustos günü 3. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek, yeni bölümünün izleyiciye sunulmasının ardından en çok merak edilen konu Meryem’in suçsuz mu yoksa suçlu mu olduğu konusunun ispat edileceği oldu.

Meryem’in kendi suçu olmamasına rağmen Savcı Oktayın ihtirasları ve kariyerini gölgelememek adına suçu Meryeme yıkmasıyla başlayan süreçte Meryemin alacağı cezanın 8 yıl olması onu kahretmiştir. Hiç suçu olmadan 8 yıl yatmak gençliğinin en güzel günlerini hapishanede bitirmek elbette kolay bir iş değildir.

Meryem Savaşın da yardımı ile suçsuzluğunu ispatlayabilecek mi sorusuna zamanla cevap bulacağız ama Meryemin başına gelenleri tahmin edip onun masumiyetine inanan Savaş Sevinçin katilinin Savcı Oktay olduğunun farkındadır ancak bu mesele zamanla anlaşılacaktır. Meryem dizisi yeni tüyoları sizlere sunmaya devam edeceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=Ghz9P6vqUp0

Sonuç olarak Meryemin masum olduğu, suçsuz olduğu anlaşılacak ancak bu zaman alacak ve dizinin ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkmaya başlayacak. Lütfen sizde Meryem Dizisinde Meryemin Suçsuzluğu Anlaşılacak mı Tüyolar konumuza yorumlarınızla destek olabilirsiniz..
Yorumculardan Gelen: Bence ikinci bölümde nefes kesici olmuş, dizideki bazı gerçekler de can yakıyor! Oyuncularda iyi.Hele Karagül dizisinin asi küçük kızı ne kadar başarılı. Çok beğendim.

Meryem Dizisi 3. Bölümde Meryem Öldü mü Kurtulacak mı? Savaş Meryem’i ateş kapanından kurtaracak mı? 3. Bölüm fragmanı aşağıdadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2017