Meteler Afrin Filmi Dizisi Nerede Çekiliyor? Hakkında Bilgiler

Kayseri’de bu günlerde yeni bir film hazırlıkları ve çekimleri devam ediyor. Kayserili ilinin Yeşilhisar ilçesine bağlı Soğanlı mahallesinde çekilen ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin bölgesine düzenlediği operasyonda görev alan 9 kişilik jandarma timinin kahramanlığının konu edildiği “Meteler” adlı filmin tanıtımı gerçekleştirildi. Henüz tanıtım Fragmanı yayınlanmayan Meteler filmi Eylülde vizyona girecek.

Meteler Afrin olarak sinemada yayınlanacak olan filmin daha sonra televizyonda da 6 bölümden oluşan bir dizi şeklinde yayınlanacağı ve büyük ihtimal Trt ekranlarında Ekim 2018 de verileceği bildirildi. Kayseri ilinin Yeşilhisar ilçesine bağlı Soğanlı mahallesinde devam eden çekimlere mahalle halkı da büyük ilgi gösteriyor ve bir çok yardımcı rol ve figüranlık görevlerini üstleniyorlar.

AFRİN HAREKATINI KONU ALAN METELER FİLMİ YEŞİLHİSAR İLÇESİ SOĞANLI MAHALLESİNDE ÇEKİLİYOR:
Zeytindalı harekatında METELER adıyla nam salan birliğin harekat esnasındaki 24 saatlik sürecinin anlatıldığı Meteler filmi Soğanlı Mahallemizde çekiliyor.

Ordumuzun Burseya dağını ele geçirmesinin canlandırıldığı sahnelerin çekimleri yapılırken İlçe kaymakamımız Sn. Onur YILMAZER, Belediye Başkanımız Sn. Abdulkadir AKDENİZ, Ak Parti İlçe Başkanımız Sn. Mustafa KONAK, İlçe Emniyet Müdürümüz ve İlçe Jandarma Komutanımız sete konuk oldu. İçmece Şifalı Su Merkezimizde bulunan otelimizde konuk edilen Çekim ekibi ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanımıza teşekkür ettiler.

Filmde tanıtım amaçlı kullanılan tamamen öz kaynaklarımızla dışardan hiç bir teknik destek almadan üretilen Milli Piyade Tüfeğini inceleyen Belediye Başkanımız Sn. Abdulkadir AKDENİZ: ” METELER Filminin şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. Güzel bir proje inşallah en kısa sürede tamamlanarak beyaz perdeye taşınır. Tabi bu vesile ile bir kez daha Mehmetçiğimize ve Şanlı Ordumuza şükranlarımızı sunuyoruz. Rabbim yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Kayseri’de Soğanlı Mahallesinde devam eden “Meteler” adlı filmin tanıtım fragmanı çok yakında burada olacak. Meteler Afrin Filmi Dizisi Nerede Çekiliyor? Hakkında Bilgileri sizlerle paylaştık son olarak da Resimleri sizlere sunalım..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.