Metin Hara’nın Yeni Sevgilisi Simge Sağın Kimdir ?

Metin Hara’nın yeni sevgilisi Simge Sağın kimdir ? Adriana Lima ile sevgili olduktan sonra tanıdığımız Metin Hara’nın yeni sevgilisi Simge Sağın kimdir şarkıları yaşı boyu geçmişi hakkındaki bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Metin Hara ve Simge Sağın sevgili mi?

Metin Hara’nın Yeni Sevgilisi Simge Sağın Kimdir ?

Simge Sağın Kimdir ?

Güzel sanatçı müzisyen bir babanın kızı olarak 8 ağustos 1981’de dünyaya gelmiştir. 12 yaşından beri gitar çalan başarılı şarkıcı İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü’nden kep atarak lisansını eline almıştır. Gülşen’e 4 yıl, Yaşar Günaçgün’e ve Serdar Ortaç’a ikişer yıl sahnede vokalistlik yaparak sesini kanıtlamış bir sanatçıdır. Kıraç ile yaptığı düetten sonra albüm çıkarmaya karar veren Simge Sağın 2018 yaz ayında çıkardığı Öpücem şarkısı ile sadece youtube üzerinde 120 milyondan fazla izlenme sayısı almıştır.

Simge Sağın Kimdir ?

Simge Sağın Albümleri

Şimdiye kadar çıkardığı her albümü bir öncekinden daha başarılı izlenme sayısı elde etmiştir. Sanatçının albümlerini sırası ile verecek olur isek;
Albümleri :

  • 2011 – Yeni Çıktı
  • 2014 – Bip Bip
  • 2015 – Miş Miş
  • 2015 – Yankı
  • 2016 – Kamera
  • 2018 – Öpücem
Simge Sağın Albümleri

Simge Sağın Boyu Kilosu Yaşı

Düzgün fiziği ile dikkat çeken Metin Hara’nın yeni sevgilisi Simge Sağın boyu yaşı kaç fiziksel özelliklerini inceleyelim.

  • Boyu: 1,58
  • Yaşı: 38
  • Kilosu: 49
  • Burcu: Aslan
Simge Sağın Boyu Kilosu Yaşı

Metin Hara ile Simge Sağın Sevgili mi?

İkilinin sosyal medyada yakınlaştığı iddialarına paparazilerden yanıt geldi. Birlikte görüntüleri ortaya çıktıktan sonra her ne kadar yalanlansa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali ikili için sevgili diyemesek de yakınlaşmanın yoğun olduğunu aşka giden yoğun bir yol izlediklerini dile getirebiliriz. 300 binden fazla takipçisi olan Metin Hara’nın @metinhara tagı ile kullandığı instagram hesabından aşk-ı itiraf resmi bekliyoruz.

Metin Hara ile Simge Sağın Sevgili mi?

Metin Hara Simge Sağın sevgili olmalı mı? Adrian Lima yeni Türk sevgilisi ile resimler paylaştığı son dönemlerde Metin Hara’nın yeni sevgilisi Simge hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Dünyaca ünlü Adriana Hanım’dan sonra birlikte olup mutlu olabileceklerine inanıyor musunuz? İkili arasındaki aşka dair yorumlarınızı bize sayfamızın altından yazın.

Metin Hara Simge Sağın sevgili
zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.