Mevlüt Çavuş İsmail Hakkı Ürün Kuruluş Osman Kadrosunda mı?

Kuruluş Osman, 2019-2020 sezonun en güçlü dizilerinden birisi olması beklenen ve başrolünü Burak Özçivit’in oynayacağı diziye Mehmetçik Kut’ül – Amare dizisinde Mevlüt Çavuş ‘u canlandıran İsmail Hakkı Ürün ‘de mi katıldı? İsmail Hakkı Ürün Kuruluş Osman ‘da hangi rolde karşımıza çıkacak? İsmail Hakkı Ürün hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

İsmail Hakkı Ürün Kimdir?

İsmail Hakkı Ürün, 1976 İstanbul doğumlu olup, koç burcudur. Eğitim hayatı Trabzon, Konya, Malezya ve Almanya gibi farklı şehir ve ülkelerde geçti. Malezya ‘da IIUM Uluslararası İlişkiler eğitimi aldıktan sonra 1 sene Almanya Ludwigsburg Film Akademisinde Belgesel sinema eğitimi gördü. Babası Halil Ürün ‘ün Konya Belediye Başkanlığı yapmasından dolayı Konya ‘da uzun yıllar yaşamıştır. İsmail Hakkı Ürün bu dönemde profesyonel Güreş sporcusu olarak Konya Bölgesinde müsabakalara katılmıştır. İsmail Hakkı, 2018 yılında İBB Gösteri Sanatları Atölyesi’nin Genel Sanat Yönetmeni oldu.

İsmail Hakkı Ürün Nereli?

Canlandırdığı roller nedeniyle Trabzonlu olduğu düşünülen İsmail Hakkı Ürün aslen Konya ’lıdır. 1991-1995 yılları arasında kurucuları arasında olduğu Türkiye’nin ilk yerel televizyon kanalı olan Kon TV ‘de program yapımcılığı yapmıştır. Bu dönemde aynı zamanda Konya Anadolu Sahnesinde tiyatro ile de yoğun bir şekilde ilgilenmiştir.

İsmail Hakkı Ürün Kaç Dil Biliyor?

İsmail Hakkı Ürün aldığı yurt dışı eğitimler, disiplinli hayatı sayesinde Rusça, Malay Endonezya dilleri, Arapça, Almanca, Boşnakça ve İngilizce dillerini akıcı bir şekilde konuşup yazabilmektedir.

İsmail Hakkı Ürün ‘ün Oynadığı Diziler: Nerede Hangi Dizide Oynuyordu ?

İsmail Hakkı Ürün, eğitim aldığı Malezya’da TV3 kanalında bir çok projenin içerisinde bulunmuştur. Türkiye ‘ye döndükten sonra televizyon dizilerindeki ilk oyunculuk deneyimini 2003 yılında ekranlara gelen “Bedel” dizisinde “Duran” karakteriyle yaşadı. Ardından Mihrali, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, İki Aile, Recep İvedik, Dinle Neyden, Gazi, Sakarya Fırat, Hür Adam, Sümalanın Şifresi Temel, Uzun Hikaye, Moskovanın Şifresi Temel, Milat, Son Çıkış, Cesur Yürek, Reis ve Mehmetçik Kut’ül Amare gibi projelerde rol almıştır.

İsmail Hakkı Ürün ‘ün “Pantene Altın Kelebek” töreni Diriliş Ertuğrul Paylaşımı Çok Ses Getirdi!

2016 yılındaki Pantene Altın Kelebek ödül töreninde ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi “Yılın En İyi Dizisi” ödülünü almasına karşılık törende sahneye çıkan dizinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, ödülünü aldıktan sonra konuşma yapamadan kulise gönderilmişti. Medyada büyük ses getiren bu olay sonrasında muhafazakar yapısıyla bilinen İsmail Hakkı Ürün; “3 SEZONDUR ADAMLARIN DEDELERİNİ KESİYOR” paylaşımı ile ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisine sahip çıkmıştı. Bu paylaşımı sosyal medyada en az tören kadar büyük yankı uyandırmıştı.

 

İsmail Hakkı Ürün ‘ün Diriliş Osman dizisindeki Rolü Nedir ?

Ünlü oyuncunun Dirliş Osman ‘da rol alacağı dillerde dolaşmaktadır ama henüz hiçbir resmi açıklama bulunmuyor. Oynayacağı karakter şuan bir sır durumunda olan İsmail Hakkı Ürün, geçmişteki ‘Pantene Altın Kelebek’ için yaptığı paylaşımdan mı yoksa siyasete yakınlığından mı bilinmez ama Diriliş dizi serisinden rol kapmış görünüyor! Detaylar netleştikçe bu sayfada bulacaksınız!

Diriliş Osman Gazi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri Kimdir ?

Diriliş Ertuğrul ‘un devamı olan Kuruluş Osman ‘da İsmail Hakkı Ürün ‘ü hangi rolde görmek isterdiniz? İsmail Hakkı Ürün ‘ün Kuruluş Osman oyuncu kadrosunda yer alması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2019