Milyonluk Resim 12 Ağustos Yarışmacıları Soruları Fragmanı Video izle

Milyonluk Resim 12 Ağustos Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek, peki Yarışmacıları kimler Soruları nasıl çıkacak… Milyonluk Resim yarışması 12 Ağustos cumartesi akşamı kaldığı yerden Fox tv ekranlarında devam edecek. Milyonluk Resim yarışmasını zevkli hale getiren ve oldukça neşeli sunuşu ile dikkatleri üzerine çeken sunucusu Selçuk Yöntem yarışmacılarla oldukça iyi anlaşıyor…

12 Ağustos Milyonluk Resim Yarışmacılarına toplam 12 soru yöneltiliyor ve doğru cevabı verenler 1 Milyon TL ödül kazanıyorlar. Sorular görsel mantık yürütmeye ve bilgiye dayalı sorular olduğu için hem görsel zekanın iyi olması hemde ona dair bilginin iyi olması lazım.

8 Ağustosta çıkan sorulardan birini sormak yazmak istiyorum burada. Badminton topunun görselini koydular ekrana ve bu resimde gördüğünüz topun Türk Dil durumu tarafından verilmiş Türkçe karşılığı nedir diye bir soru vardı. Tüy top , Uçan top gibi seçeneklerden mantıklı olanı yarışmacı seçiyor.

12 Ağustos cumartesi Milyonluk Resim yarışmasının özel uygulaması da var cep telefonlarına indirilen ve seyirciler uygulamadan soruları cevaplayıp yarışmanın heyecanını evde yaşayabilirler. Ayrıca sizlerde Milyonluk Resim yarışmasına katılabilir başvuru yapabilirsiniz. Milyonluk Resim Başvurmak İstiyorum

Milyonluk Resim 12 Ağustos Yarışmacıları Soruları Fragmanı Video izlemek için sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2017