Milyonluk Resim Yarışması Başvuru ve Katılım Şartları Nasıl? (Selçuk Yöntem)

Uzun süre Atv ekranlarında Kim milyoner ister adlı yarışmayı sunan ve daha sonra ayrılan ünlü oyuncu Selçuk Yöntem’in yeni kanalı Fox tv ekranlarında yapacağı programın içeriği ve formatı belli oldu! Selçuk Yöntem Milyonluk Resim Yarışmasını sunacak ve yarışmacılara büyük paralar dağıtacak bir projede Fox tvde sunuculuk yapacak.

Sunuş tarzı ile herkesin severek takip ettiği yarışmalarda gördüğümüz ve ses tonu ile hemen ayırt edebildiğimiz Selçuk Yöntem yeni projesi Milyonluk Resim Yarışmasına Başvuru ve Katılım nasıl olacak Milyonluk resim Şartları Nasıl yarışmacı olunur katılmak için neler gerekiyor hepsini sizler için burada belirteceğiz.

Selçuk Yöntem’in geçtiğimiz günlerde FOX TV ile anlaşma sağladığını açıklanmıştı. Bu yeni kanalında sunacağı yarışma programının detayları da belli oldu. Milyonluk Resim adlı Programda ekrana bir resim gelecek ve o resimle ilgili bir sorular yarışmacılara sorulacak. Yarışmacı doğru bildiği her soru için para ağacında bir basamak yukarı çıkacak ve 12 soruyu doğru cevaplamayı başarırsa tam 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olacak.

Aslında Milyonluk Resim kim milyoner olmak ister formatına çok benziyor. Sadece resimler üzerinden sorular sorulacak ve izleyiciye sadece soru sormak yerine resimler üzerinden görsel bir şekilde yarışma soruları sorulmuş olacak. Her resmin sorusunu doğru bilen yarışmacı bir sonraki daha zor resim için ter dökecek.

Milyonluk Resim Yarışması Başvuru ve Katılım için fazla bir şart yok. 18. yaşını doldurmuş kişiler, kısa hayatlarını ve vesikalık + boydan birer adet resimleri ile birlikte sorulan detaylı soruları cevaplandırıp Fox tv yarışma bölümüne göndermeleri yeterlidir. Yarışması Başvuru için Milyonluk Resim katılım formunu doldurup ilgili soruları yanıtlamanız yeterli.

Milyonluk Resim Yarışması Başvuru ve Katılım Şartları için Fox Tv Başvuru ekranına ulaşmak için Fox.com.tr de giriş yapabilirsiniz. Milyonluk Resim Yarışması Başvurusu ve şartları ile ilgili sorularınız için bize yorumda sorular sorabilirsiniz.  ”Selçuk Yöntem ile Milyonluk Resim” yakında FOX TV’de!

Başvuru yapmak için Tıklayın : http://fox. com.tr/Milyonluk-Resim/ekstra/13/Basvuru-Formu

Milyonluk Resim 12 Ağustos Yarışmacıları Soruları için Dizihaberi.tv sitemizde bağlantı ekledik. Merak edenler yeni fragman için Milyonluk Resim 12 Ağustos Yarışmacıları

Son Dakika: Milyonluk Resim yarışması bitiyor mu erken final mi yapacak? Tıklayın

YORUMLAR

  1. Bence kimse katilmasın çünkü bende katılıcaktım şartları gördüm içime bir kurt düştü şöyle FOX ve grup şirketleri, paylaşılmış olan fotoğrafları diledikleri zaman diledikleri programda montajlı ya da montajsız olarak diledikleri şekilde kullanabilecektir. Başvuru sahibi, FOX ve grup şirketlerinin paylaşılmış olan fotoğrafları mülkiyetinin FOX’a geçmesi nedeniyle ve/veya söz konusu fotoğraf kullanımı nedeniyle FOX ve grup şirketlerinden hiçbir talepte bulunmayacağını gayri kabili rücu kabul etmiştir.
    Bu yüzden paylaştığımız fotoğrafı montajlayıp diledikleri programda kullanabileceklermiş

  2. Yarışmaya katılmak için ne gerekiyor anlamadım

  3. ben katılamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.