Milyonluk Resim Yarışması Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi Yaptı? Fox Tv

Fox tv de başlayan ve her kesimden izleyicisi olan Milyonluk Resim Yarışması Selçuk Yöntemin sunumuyla başlamış ve oldukça sevilip tutulmuştu. Ancak yarışmanın güzelliği reytinglere fazla yansımadı. Milyonluk resim benzer yarışma olan Kim Milyoner olmak isterin yokluğunda fazla rağbet görmedi.

Yayınlanan bölümleri ile Fox tv de oldukça revaçta olan ancak total ve Ab reytinglerinde umduğunu bulamayan Milyonluk Resim Yarışması Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi Yaptı? gibi sorularla muhatap olmaya erken başlayacak gibi görünüyor.

Öncelikle reytinglere bir göz atalım. Milyonluk Resim Yarışmasının ne kadar izlendiğini en iyi reyting sonuçlarından görebiliriz.  8 Ağustos salı günü fox tv de ekrana gelen yeni bölümünde oldukça kötü bir reyting aldı program. Milyonluk Resim 1.32 reyting ile ancak 24. olabildi. Ab reytinglerde benzeri çıktı.

Peki bu kötü reytingler neyi gösteriyor? Milyonluk Resim programı bu kadar emek ve bu kadar özen gösterilmesine rağmen neden tutmamıştı niçin izlenmemişti. Acaba saati mi çok geri diyeceğim ama saat 22.20 de başlamış yarışma. Yani öyle çok geç bir saat de sayılmaz, o saatte çocuklar bile uyumuyor ülkemizde..

Sonuç olarak Selçuk Yöntemin sunuculuğu ile devam eden Milyonluk Resim yarışması aldığı reytinglere bakınca oldukça kötü bir çizgi çiziyor. Her ne kadar bizim istediğimiz bir sonuç olmasa da yakında Milyonluk Resim Yarışması Neden Yayınlanmıyor, Milyonluk Resim Bitti mi Final mi Yaptı? Milyonluk Resim Fox Tv de neden yok ne zaman çıkacak gibi sorular çok sorulacak görünüyor.

Sizce Milyonluk Resim yarışması bitmeli mi? Saati değişse faydası olur mu reytinglere? Konu hakkındaki yorumlarınızı aşağı bekliyoruz..

SON DAKİKA: FOX TV’nin sevilen bilgi yarışması ”Milyonluk Resim” yayın akışından çıkarıldı! Yapımcılığını Provizyon Medya’nın, sunuculuğunu ise Selçuk Yöntem’in üstlendiği yarışma programı Çarşamba akşamları ekrana geliyordu. Düşük giden reytinglerinden ötürü yayın akşından çıkarılan programın yayından kaldırıldığı konuşuluyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Milyonluk Resim Yarışması Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi Yaptı? Fox Tv (133 Yorum)

 1. Lutfen yayin saatini 20 30 yapin yayina baslayin eminimki reytingleri alt üst eder tüm kalbimle inanıyorum bu program yenilenmiş haliyle 10 numara 5 yıldız olur hadi hazırlıklara başlayın

 2. Kesinlikle Yayına Dönmeli!
  Rakibine göre çok daha Kaliteli Bir yarışma..Selçuk Yöndem de Renk katıyor zaten! Yayın saatimi yada Gününü Değiştirerek Reytingi yükselebilir Düşüncesindeyim!Sevgilerimle.

  • Milyonluk resim yarışma programı yeniden yayınlanmasını istiyoruz. Ne gerekiyorsa yapılmasını rica ederiz.

 3. Milyonluk resim yarışması çok severek izlediğim yarışma günlerini heycanla beklediğim bir yarışmaydı gerek sayın Selçuk YÖNTEMin güzel sunumu gerekse soruları zevkle izlediğim yarışmanın reyting kurbanı olduğuna inanmıyorum lütfen tekrar yayına başlaması için gerekli çalışmaların yapılmasını önemle rica ediyorum bu güzel yarışmadan bizleri mahrum etmeyin

  • Evet cok haklisiniz Aynur hanim bizde dort gozle bekliyoruz…Reyting olayinada inanmiyorum…

 4. Milyonluk Resim hiç sıkılmadan izlediğim tek program. Selçuk Yöntem’i de çok beğeniyoruz. Lütfen Milyonluk Resim yayınlanmaya devam etsin.

 5. Büyük bir beğeniyle izliyorduk .Yayından kaldırılmasına üzüldük Selçuk Yöntem de çok güzel sunuyordu Ben reyting düşklüğünü düşünmüyorum

 6. Bu yarisma cok izlenen bir program.reyting problemi oldugunu dusunmuyorum.en kisa zamanda ekranlara gelmesini istiyiruz

 7. Milyonluk resim, yarismasinini çok kaliteli buluyorum ve devamını arzu ediyorum cuma aksami haberlerden sonra olabilir arkasindan muzik ruzgari adi altinda nostaljik sanatçıların müziği insanın yorgunluğu nu alir süper olur heycanla bekliyorum

 8. Yayindan kalkmasin.Toplumu uyutan diziler yayından kalksın.Uyutulmak istemeyenleri de düşünelim.Belgeselleri de kaldırın,7/24 uyutulmaya devammm

 9. Zevkle izlediğim bir yarışma bilgi dağarcığımız artıyordu bitmesin bizi saçma dizileri izlemeye mahkum etmeyin

 10. Kesinlikle böyle güzel bir yarışma bitmemeli ve Selçuk Yöntem harika onunla devam etmeli lütfen

 11. Milyonluk resim yarışması devam etmeli çok sevdiğim bir yarışmaydı saati 20.00olabilir bence mutlu günler dilerim

 12. ekranların tek bilgi ve kültür yarışması devam etmeli bence. Bu milletin kafasına vura vura eğitilmeli

 13. Çok severek izliyorduk özellikle Selçuk beyin eşliğinde çok kaliteli bir yarışmaydı.

 14. Dizilerin devam ettiği saatlerde yayınlanan Bilgi yarışmalarının reytingi daima düşük olur.

 15. Bence kaliteli bir yarışma programı,kesinlikle bitmemeli! Saati 22.30-23.00 sularında olursa izlenir.

 16. Yarışma programlarına ihtiyacımız var dizilerden bıktık tekrar yayınlayın lütfen bilgi dağarcığımız artsın

 17. Kesinlikle yeniden başlamalı, erken saatlere alınmalı. Çok eğlenceli bir kültür programı. Her şey reyting olmamalı.

 18. Genel kültür yarışmadı idi ve seviyeli bir programdı neden kaldırıldı onun yerine keşke YAPARSIN AŞKIM programı kaldırılsa daha iyi

 19. Yeterince tanıtım yapılmadığını düşünüyorum.Selçuk Yöntem in sunumuyla süper bir yarışma bence reyting sıkıntısı değildir benim çevremde herkes izliyor

 20. İnsanların bilgi dagarcigini farkında olmadan artırıyor çok güzel eylenceler ve yararlı bir program …lütfen programı geri getirin her programını işimi bırakıp izliyordum….

 21. Gerek formatı gerek sayın selçuk beyin fevkalade sunumu ile harika bir program daha bitti çok yazık…

 22. Kaliteli ve güzel bir yarışma
  Farklı bir format bitmesin…
  Yayın saati öne çekilebilir…
  20.00 civarı olursa iyi olur…

 23. Milyonluk resim bilgi yarışması olduğu için bitmesini istemiyoruz yayınlanmaya devam etmeli

 24. Milyonluk resim umarım yakın zamanda yayınlanır severek izlediğimiz bir yarışma programı

 25. Bugün salı.Proğramda Milyonluk Resim var.Ama görmeden inanmam.Büyük ihtimal yayınlanmaz.Sonra da REYTİNGi YOK demeyin,

 26. Milyonluk Resim Yarışma Proğramını kaldırmak,FOX’un kendi bacağına sıkması demektir.Kalite ve farklılık arayanları kaybeder.

 27. Sıkıcı dizilerden bıktığımızdan,ailece biraraya gelip izlediğimiz Milyonluk Resim yarışma proğramı,umarım haftada birkaç gün olur.

 28. Önümüzdeki hafta Milyonluk Resim yarışma proğramını,2-3 gün yayınlanmayıp,dizi tekrarları ile geçiştireceklerinden eminim.

 29. Dizilerin tekrarını yayınlayacağınıza,Milyonluk Resim proğramlarının yenilerini yayınlayamazmısınız?

 30. Fox Tv.yöneticileri,yayın akışındaki istikrarsızlığı ve son yorumları göz önüne alırlar inşallah.

 31. Fox tv yönetiçileri;Milyonluk Resim yarışma proğramı vardı da mı biz göremedik-izlemedik?Bu kadar saygısızlık olmaz.Haber sonrası 3 hazır proğramı yayınlamaya karar vermek o kadar zormu?

 32. Bugün çarşamba.Dün yoktu,bugün de yok Milyonluk Resim.EEeee YOK ise ne izleyeceğiz?Sonra ”Reytinğ” düşük diye sızlanmayın.

 33. Yandaş ve toplumu istedikleri kalıba sokmaya çalışan kanallara inat FOX un,sosyal sorumluluk olarak,genel kültürü ön planda tutan programlar yapmasını bekliyoruz.Milyonluk Resim,düşünen ve sorgulayan izleyicilerin tercihidir.

 34. Pz.tesi ilgiyle izlediğimiz Milyonluk Resim yarışma proğramının 2.sini,salı bekledik YOK.Carş.da YOK.N’o seyirciyi FOX’tan uzaklaştırmak için yeni bir taktik mi? Sonra da ”reytingi düştü” diye güzelim yarışma proğramını yayından kaldıracağız…diyorsunuz.Fox seyircisine saygısızlıktır bu.

 35. Ailece rahat izleyebildiğimiz FOX tv.proğramlarından çok memnunuz.Biraz da ev hanımlarının eğitimi ile ilgili proğramlar da görmek istiyoruz.

 36. FOX Tv.yeni yılda;”Yaparsın Aşkım”,”Tolgşov”,ve”Milyonluk Resim” ile istediği rüzgarı yakaladı.Zira DİZİ’ler kabak tadı verdi artık.

 37. Milyonluk resim yarışmasının saati 20.00 da olsa daha çok izleyen olur lütfen hemen bittirmeyin…

 38. İnsanları umutsuzluğa iten,düşünme yetisini hergün biraz daha eriten,sevgi ve saygının taban yaptığı,şiddet dürtülerini öne çıkaran,insani ilişkileri dejenere eden dizi ve proğramlar yerine;eğiten,düşündüren ve yaşama sevinci veren proğramlar istiyoruz.

 39. Bundan sonra Milyonluk Resim yayınları istikrarlı olur umarım.Tanıtımı çıkıp iptal olunca üzülüyoruz.

 40. Bu hafta 3 gün ilgi ile izlediğimiz Milyonluk Resim yarışma proğramının aynı tempo ile devamını dileriz.

 41. Toplumun kültür ve eğitimine katkıda bulunan Milyonluk Resim proğramının devam edeceğini umuyorum.Diziler ile aynı kefeye konulmamalı.Beyin jimnastiği yapmak isteyen seyircilerin de olduğu unutulmamalıdır.

 42. Son günlerde,belirtilen saatlerinde yayınlanmaya başlayan Milyonluk Resim yarışma proğramını ilgi ile izliyoruz.Geçen yıl yayınları istikrarlı değildi.

 43. 2018 yılında,Milyonluk Resim proğramının haftanın 2 günü.Ve sabit saatlerde yayınlanmasını ıstiyoruz.Bilelim ki proğramımızı ona göre ayarlayalım.Son dakika değişiklikleri HİÇ HOŞ DEĞİL.

 44. FOXun,haberlerdeki tarafsızlığı ve tarzı harika.Yeni başlayan eğlence proğramları da oldukça güzel.Milyonluk Resim de eğitici.

 45. Aylardır ne zaman yayınlanacağı belli olmayan;Milyonluk Resim yarışma proğramının Reytingi düştü denmesine şaşıyorum.Tanıtımı yayınlanıp ta YAYINLANMADIğı çoook oldu.Soruyorum:Hata seyircide mi,kanalda mı?

 46. Kanalların;Önüne ne koyarsam ona bakacaksın,dayatması ile toplumun ince ve hassas ayarları ile oynandığını üzülerek görüyoruz.BBG ile başlayan bu furyadan rahatsızız.Lutfen egitici proğramlara sahip çıkalım.Milyonluk Resim’e devaaam.

 47. Milyonluk Resim yarışma proğramı inşallah devam eder.Ailece ilgi ile izliyor,bilgimizi sınıyoruz.Lutfeeeen.

 48. Sıradan ve şiddet içerikli senaryolarla ucuz dizilere mahkum edilen seyirci ARTIK arayış içerisindedir.FOX un bu açıdan bakıp,Milyonluk Resim yarışmasını devam ettirmesi gerekir.Bu topluma karşı,bir sosyal sorumluluktur.

 49. Fox Tv yi alan Disney’in yayın politikasını belirlemek için kamuoyu yoklaması yapacaktır.Milyonluk Resim yarışma proğramının akibeti ile karar da ona göre verilecektir.

 50. Yeniliğe açık,sorgulayan ve düşünen çağdaş yaşamı benimsemiş insanlara,şiddet içeren ve zaman kaybına neden olan proğramların dayatılmasını üzülerek görüyorum.

 51. Disney’in FOX TV’yi satın almasıyla başlayan radikal değişikliklerden,Milyonluk Resim yarışma proğramının da nasibini aldığını üzülerek karşıladık.İnşallah bu kararlarından vaz geçerler.

 52. FOX un farklı ve marjinal,özgür çizgisini biliyoruz.Gerçek haberleri aldığımız bu kanalın,eğitimin evde başladığını unutmamasını diliyoruz.Milyonluk Resim de dahil bilmeyi-düşünmeyi ön plana alan proğramların arttırılması gerekir.Umarım temennilerim yerine ulaşır.

 53. Toplumu eğitecek ve yaşam tarzına yön verecek olan proğramları görmek istiyoruz ekranlarda.Saçma töre dizileri,şiddet içerikli sahneleri ailece izlediğimiz FOX’ta görmek istemiyoruz.Milyonluk Resim’in kaldırılmasına da bir anlam veremiyorum.

 54. Fox’ta saatlerce,’Şevkat’ dizisini koyacağına,’Milyonluk Resim’ yarışma proğramını koysaydılar,reyting çok yükselir idi.Fox’un haberlerinden sonra herkes proğram arar oldu.

 55. Bence toplumu bilinçlendirecek ve bilgilendirecek,’Eğitici,Belgesel ve yarışma proğramları’sosyal sorumluluk kapsamında -devletce-özendirilip,teşvik edilmelidir.

 56. Saçma sapan dizilere mecbur edilen yurdumun insanı,her geçen gün daha da koyunlaşıyor.Beyinin çalışmadığında fonksiyonlarının azaldığını biliyoruz.Milyonluk Resim yarışma proğramı inatla ve herkesin tv.karşısında olduğu saatlerde yayınlanmalı !!!

 57. Çok beğenerek izliyordum bence bitmesin zira tv ler saçma sapan mafia veya töre dizileri yada küsmüş kişileri barıştırma gibi sadece o aileyi ilgilendiren birbirinin kopyası kötü programlarla dolu böyle güzel proramlar hiç olmazsa eğitim seviyesini de yükseltir.Lütfen bu anlamda düşünülsün ve kaliteli proğramlar kaldırılmasın daha insanlar yaz sezonu havasından çıkamadan hangi gün hangi kanal diye ögrenmeden bitmesi çok hatalı .

 58. Bu yarışma bitemez bizim gibiler onu dörtgözle bekliyordu.bu reytink zırvası bizim gibilere haksızlık zırvası.enfes programda reytinge takılmış çok şaşkınım 🙁

 59. Selçuk yöntemi severim oldukça başarılı idi neden böyle kültüre dayalı yarışmaları kaldırırlar anlamıyorum tutturulmuş reyting diye kime göre reyting kardeşim

 60. Çok zevkle,izlediğim saatini iple çektiğim, muhteşem bir programdı.Selçuk Yöntem’le izlemek bir ayrıcalıktı.Yayınlanmadığı için çook üzgünüm.İzlediğim tek programdı.

 61. Milyonluk resim sessiz sedasız yayından kaldırıldı, oysa severek izliyorduk, yeniden yayınlanmaya devam etsin lütfen…

 62. Yarışmayı dört gözle bekliyoruz. Selçuk Yöntem’in sunumuyla yarışma gayet güzel ve kesinlikle devam etmeli. Böyle usta bir sunucuyu ve bilgi yarışmasını kaybetmek istemiyoruz.

 63. kulturel programlarin ulkemizde ragbet gormemesi cok aci.reytinglerle karar vermeyip.icerikleri genel kulture dayanan bu tip programlarin mutlak yayinlanmasindan yanayim.umarim ciddiye alinirim.bir kisi deyip gecmeyin lutfen.benim gibi dusunen pekcok kisinin olduguna inanin.bizleri bu guzel programlardan mahrum etmeyin..tesekkurler….

 64. Genel kultur yarismasi seviyoruz ve izliyoruz milyonluk resim niye yok selcuk yondem ile beraber yarışmayı istiyoruz

 65. Severek izliyordum.ve hergun yayın akışını takip ediyorum.gereksiz okadar çok program varki,onların arasında faydalı ve zevkli bulduğum yarışma programının,ticari kaygılarla son bulmasını hiç istemem.en az onda fox tv bunu yapmamalı.dilerim devam eder

 66. Tekrar yayınlanmalı bütün gün saçma sapan programlar yayınlanıyor kaliteli programlara ihtiyacımız var

 67. Selçuk yöntem gibi adam gibi adamın programı biterse tv yi tümden bitirin. Genel kültür programlarıda yayınlanmayacak ise bu tv ne öğretir insanlara, amacınız ne herşey reyting herşey para mı? Bir programdan da milyon $ kar etmeyin dünyanın sonu değil ya

 68. Uygulamadan yarışmayı takip edip , farklı bir tv kanalında herhangi bir program izleniyor olabilir bu sebepten reytingi düşüyordur ..büyük bir keyifle izliyorduk devam etmesini isterim

 69. Kesinlikle bitmemeli çok güzel bir yarışma programı televizyon programLarı yaz nedeniyle yeni izlenmeye başladı Selçuk yontemde harika cok severek izliyoruz.

 70. Bitmemeli insanlar genel kültürleri gelişir mazallah saçna duzilir reyting alır.Yarışma alamaz her yönden geri ülkemiz okuma yok geliştirme yok seviyolar yüzeysel yaşamayı. Bitir mesinler.

 71. Milyonluk resim yarışmasında,Selçuk Yöntem’in başarılı sunumu bizleri ekrana bağlıyor..programın yayın saatini değiştirin ki gençler de faydalansın,izlenme oranı artsın..

 72. Fox tv de zevkle izlediğimiz bir program..Haaa bir de Şevkat yerimdar dizi filmini hergün gözümüze sokmayın lütfen.Bizleri sadece haber izlemek zorunda bırakmayın.Teşekkürler.

 73. Cumartesi 21.30-23.00 arası, Kanal B’de Cengiz Özakıncı izliyorum. O saatte olmasa izlerdim. Bir de ön eleme için İstanbul’a gittim. Soruların hepsini bildim. Yarışmaya çağırmadılar. Ayrımcılık mı yapılıyor nedir? Belki biraz da bu yüzden tepkili olabilir insanlar. “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasını da bu yüzden izlemiyorum.

 74. Selçuk yöntem elinden geleni yapıyor ama hem sorular,hem yarışmacılar hem de yayın saati çok kötü…

 75. Selçuk Beyin sunumuyla çok kaliteli bir düzeyde seyreden bu yarışmayı zevkle seyrediyoruz bence bitmemeli. Ana haberden sonra yayınlanırsa çok daha izleyicisi olur…

 76. kesinlikle bitmemeli.insanlar tatilden yeni döndüler, çocuklar okula hazırlanıyor, derken daha yeni tv izlemeye başlayacaklar. o zaman reyting artar. hatta ben de yarışmacı olmayı çok istiyorum.

 77. Bence keyifli bir yarışma. Katılımcıların bazı konularda ki cehaleti üzücü.. Selçuk yöntem yine harika

Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2017