Miras Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (Ne zaman Hangi Kanalda)

Serkan Çayoğlu deyim gerisini siz hesaplayın, ekranın en yakışıklı isimleirnden olan ve genç kızların hayallerini süsleyen yakışıklı jönlerden birisi olan Serkan Çayoğlu yeni dizisi ile yeni sezonda Trt1 ekranlarında olmaya hazırlanıyormuş. Trt1 artık güzel dizilere sahip ve oldukça yüksek oranda izlenme ve reyting alıyor. Yeni dizinin adı da Miras olacakmış.

Serkan Çayoğlunun başrolde oynayacağı Miras Dizisi Oyuncuları kimler olacak hangi başroller var merak edenler için oldukça güçlü iyi bir oyuncu kadrosu olacağını ve iddialı bir yapım olacağını şimdiden müjdeleyelim. Her ne kadar diğer başroller belli olmasa da kadın başrol oyuncusunun kim olduğunu henüz öğrenemesek de Miras Dizisi Oyuncuları belli oldukça yazacağız buraya..

Miras Dizisi Oyuncularında başka kimler olacak Serkan Çayoğlunun başroldeki birlikte oynayacağı kadın oyuncu kim bildiğiniz üzere daha önce Kiraz Mevsimi ile oldukça büyük bir başarı yakalamıştır Serkan Çayoğlu. Bakalım yeni dizi projesi olan Miras Dizisinde benzer bir başarıyı bu kez Trt1 ekranlarında yakalayabilecek mi bizlerde merak ediyoruz.

Miras Dizisi Oyuncularından belli olanlar oldukça kadrosu ve karakterleri belli oldukça sizlere yazacağız. Ancak bir gerçek var ki son dönemde dizi başrol oyuncuları uyumlu değilse kısa sürede erken final kararı alabiliyorlar. Bu yüzden Miras Dizisinin tutması ve uzun süre devam etmesi için oldukça uyumlu bir kadın başrol olması şart bizce..

Miras dizisinin yönetmenliğini Sadullah Çelen yapacak. Oldukça deneyimli olan yönetmene güven tam, oldukça kaliteli bir dizi çıkacağı şimdiden belli diyebiliriz.. Miras Dizisi büyük ihtimalle Eylül 2018 de başlayacak. Zaten yeni sezon deyince akla okulların açılacağı dönem geliyor ve kanallar hummalı bir dizi başlangıçları yapıyorlar.

Miras Dizisi Başrolü Serkan Çayoğlu Kimdir? Almanya’da 31 Mart 1987 tarihinde doğan yakışıklı oyuncu 1,88 boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır. Ülkemizde ilk dizi deneyimini Zeytin Tepesi isimli dizide yaptı. Serkan Çayoğlu Kiraz Mevsimi adlı diziyle zirveye çıktı. Ayaz karakterini canlandırmış ve tüm ülkece tanınmaya başlamıştır.. Serkan Çayoğlunun daha sonra oynadığı dizileri ise şöyle: Kuzey Güney, Kiraz Mevsimi, Hayatımın Aşkı ve son olarak Börü dizisi.

Miras Dizisi hakkında bilgiler ve yeni oyuncu isimleri belli oldukça buraya yazacağız. Miras Dizisi Konusu Özeti ve Fragmanı çıkınca ilk olarak buradan sizlere duyuracağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Miras Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (Ne zaman Hangi Kanalda) (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018