Miray Akay Kimdir? Bizim Hikayede Hangi Rolde Oynayacak Karakteri Belli Oldu mu?

Miray Akay Kimdir? Bizim Hikayede Hangi Rolde Oynayacak Karakteri Belli Oldu mu? Bizim Hikaye dizisi yeni sezon hazırlıkları tamamlandı çekimler için sete çıkıldı. Bizim Hikaye dizisi yeni sezonu da Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Bizim Hikaye dizisi yeni sezonunda diziye yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Bizim Hikaye yeni sezonunda diziye Miray Akay dahil oluyor.

Bizim Hikaye dizisi başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan ve Nesrin Cavadzade yer alıyor. Medyapımın yapımcılığında devam eden Bizim Hikaye dizisinin yönetmenliğini Koray Kerimoğlu üstleniyor. Yeni sezonunda yeni oyuncular ile Bizim Hikaye kadrosu genişliyor.  6 kardeşin hayat mücadelesini anlatan Bizim Hikaye dizisi 13 eylül perşembe akşamı yayına başlayacak.

Bizim Hikaye dizisi yeni sezonda katılan Miray Akay Kimdir? Miray Akay Hangi Rolde?

Miray Akay, 2000 yılında Ukrayna’da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitim almaya devam etmektedir. 2014 yılında Balık adlı sinema filmi ile oyunculuğa başlayan genç oyuncu daha sonra bir çok filmde de rol aldı. Halam Geldi, Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 ve Kelebeğin Rüyası filmlerinde rol aldı.

2010 yılında Bitmeyen Şarkı, Güneşin Kızları, Benim Adım Gültepe ve 20 Dakika dizilerinde oynadı. En son Dayan Yüreğim dizisinde rol aldı. Bu dizi ve filmlerde çok başarılı oyuncularla birlikte rol arkadaşlığı yaptı. Kendini tanıtmasına çok etkili oldu bu durum.

Miray Akay henüz 18 yaşında  olmasına rağmen çok başarılı ve tecrübeli bir oyuncu. Bizim Hikaye dizisinde hangi rolde oynayacak? Bizim Hikaye dizisine katılan Miray Akay karakteri rolü hakkında bilgileri de sizlerle paylaşacağız.

Bizim Hikaye dizisindeki rolüyle Miray Akay’a başarılar diliyoruz. Bizim Hikaye, yeni sezonuyla 13 Eylül Perşembe 20.00’da FOX’ta!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2018