Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Tv Program

Misafirim Var Sunucusu Kimdir? (Nermin Gül) Hakkında Bilgiler Merak Edilenler

Misafirim Var Sunucusu Kimdir? (Nermin Gül) Hakkında Bilgiler Merak Edilenler… Nermin Gül zaten sosyal medya ile ilgili kişiler kendisini yakından tanıyordur. İnstagram hesabında 2 milyona yakın takipçisi var. Yemek ikramlar konusunda Türkiye’nin severek takip ettiği sosyal medya fenomeni Nermin Gül artık televizyonda karşınızda olacak. Nermin Gül Trt1 ekranlarında Misafirim Var programı ile sofralarınıza renk katacak, yemeğe ikrama dair tüm püf noktaları sizlerle paylaşacak ve farklı ve pratik tarifleri sizlerle ekran başında yapacaktır. Nermin Gül sohbeti ile de konuklarıyla keyifli bir ortam yaratacaktır.

Nermin Gül sosyal medya da Nermin’in Enfes Mutfağı ismi ile tanınıyor. Nermin Gül aslen Boşnaktır.  1983 İstanbul doğumludur. Eşi Suat Bey Erzincanlıdır. Nermin Gül 3 çocuk 2 kız bir erkek annesi. Nermin Gül yemek yapmayı çok sevdiğini ve mutfakta kendini iyi hissettiğini ifade ediyor. Nermin Gül kendi kültürü olan Boşnak Kültürü yemeklerine ve eşinin memleketi olan Erzincan yemeklerini severek yapıyor. Nermin Gül bu işe sosyal medya da başladı. Bir yemek tarifleri bloğu ve nerminin_enfes_mutfagi  adında bir instagram hesabı vardır.

2 Nisan 2018 pazartesi TRT 1 ekranlarında Misafirim Var isimli programı sunmaya başlıyor. Nermin Gül yıllarıdr bu işi severek yapıyor. Takipçileri ile de arası çok iyi 2 milyona yakın takipçisi olmasından anlayabiliriz bunu da. Bu yüzden sunduğu programı sadece takipçileri izlese bile başarıyı yakalayacaktır . Ev hanımları da televizyonda kendisini tanıyınca muhtemelen çok sevecektir çünkü sohbeti duruşu bizden birisi o. Nermin Gül zaten uzun yıllardır sosyal medya üzerinden yemek programı yapıyor zaten. Sunuculuk başarısı da bu program ile anlaşılacaktır.

Nermin Gül şef eğitimleri de vermektedir ve bir Eğitmen Şeftir. Yemek konusunda eğitimlidir yani. Kendisine yeni programında başarılar diliyoruz. Siz Misafirim Var programı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mesajlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

 

Continue Reading
Bunları da Seversin Sen...
7 Yorumlar

7 Comments

 1. ayse yucel

  5 Haziran 2018 at 16:40

  Konu hakkında yorumunu

  zu buraya yazabilirsiniz. 05366570149
  kayseriye beklerim

 2. ŞÜKRAN DEMİRBAŞ

  25 Mayıs 2018 at 21:00

  trt 1 i hayatta seyretmem ama mecburen bi yerde seyretmek zorunda kaldım ve size yemeklerinize bayıldım şimdi her gün izliyorum şahane şeyler yapıyorsunuz zira bende peşinize deniyorum ordan biliyorum tek sıkıntım çok konuşulması yemek dışı unların tam ölçüsünün verilmemesi ve de hep zengin evlere gidilmesi sevgilerimle

 3. nur

  11 Mayıs 2018 at 11:24

  yemek programlarına karşıyım hem dindar olup alabileni var alamayanı var gıda reklamalarına bile karşıyım bence günah bu programlar

 4. Derya

  6 Mayıs 2018 at 16:33

  Ben çok beğenerek izliyorum faydalı bilgiler de sunuyor sevimli hoş bir bayan

 5. Anonim

  2 Nisan 2018 at 14:54

  iyi hoş ta nereye baksak bir restourant nereye baksak yőresel yemekler nereye baksak
  Herkes ahçı televizyon Dūnya sı ona keza Internet blog lar yemek sitelerI
  Ama maalesef Ūlkemizin yemekleri ni Dūnya ya tanıtabilen bir Avusturyalı
  Niye bu insanlar bu Dūnyaya
  Açılmak için çaba gőstermiyor
  iyi ozaman kendileri pişirsin
  Kendileri yesin Dūnya bizi
  Tanımasada olur

  A

  • Anonim

   2 Nisan 2018 at 16:06

   Haksızmıyım??

  • Rabia Erdoğan

   4 Nisan 2018 at 12:36

   Haklısınız.Her kanalda bir şef ancak, ülkemizin mutfağını bir türlü dünya damaklarına sunamıyoruz. İtalyan bildiğimiz makarnayı sadece şeklini değiştirerek dünyaya pazarlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Tv Program

To Top