Mucize Doktor 27. Bölüm Fragmanı (Neler Olacak)

Ali Vefa’yı 27. bölümde zor bir bir sınav bekliyor. 27 bölümde Mucize Doktorumuzu altüst edecek olay nedir? 27. bölüm fragmanında Ali kimi görüyor? Hayatının en büyük kabusu nedir? Yeni fragmana göz atın…

Mucize Doktor 27. Bölüm Fragmanı (Neler Olacak)

 

Mucize Doktor 27. Bölüm Özeti

Nazlı ile bir ilişkiye başlaması Ali ve hastane yönetimi arasında sıkıntı oluşturmaya başlar. Tanju bu ilişkinin işini ne kadar etkilediğini anlayabilmek için Ali’yi sıkıştırarak ve hataya yapmaya zorlar. Ali bu sıkıntı içerisinde bir hata yapar ama bu ilişkisinden değil bir insanı hayatta tutmak için verdiği mücedeleden ötürürdür. Tanju, Ali’nin işine ne kadar ehemmiyetli yaptığına kanaat getirir ama yine de Ali ile Nazlı’yı birbirinden ayırarak Nazlı yeni polikiliniğe yollar. Bu arada Kıvılcım ise kötülüklerine gizliden devam etmektedir. Beliz’i kandırarak bebeği aldırdığını söyler. Bu kararla Beliz duygusal olarak alt üst olur. Bir bebeğin kendi hırsı yüzünden hayatından olduğuna inanmaktadır. Halbu ki Kıvılcım’ın hastaneden hisse almak ve geri dönmek için yeni planları çalışmaya başlamıştır.

 

Mucize Doktor dizisi Kıvılcım Beliz'i bebek öldü diye kandırıyor

Ali’nin Babası geliyor

Ali Vefa’nın en büyük kabusu olan babası, çocukluğundaki acıların büyük bölümü olan kişi çıkıp geliyor ve hastane girişinde Ali’nin karşına çıkıveriyor. Bu andan itibaren Ali dağılıyor.

Mucize Doktor 27. Bölüm Fragmanı

27. bölümde Ali’yi neler bekliyor? Babasını affedecek mi?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.