Mucize Doktor Ali Kimdir ? Taner Ölmez Hangi Dizide Oynuyordu

Foz Tv’nin 2019-2020 sezonunda yayınlayacağı diziler arasında en iddialısı olan Mucize Doktor Ali kimdir ? Dizinin baş rol oyuncusu ile imzaları atan Fox Tv’nin kulislerinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. TV8’in Doktor House dizisine rakip olacak The Good Doctor’un Türkçe versiyonu Mucize Doktor reyting listesinin birinci sırasına oturması muhtemel diziler arasında gösteriliyor.

Mucize Doktor Ali Kimdir ? Taner Ölmez Hangi Dizide Oynuyordu

Mucize Doktor Ali Kimdir ?

Taner Ölmez 9 Ağustos 1986 yılında İstanbul’da dünyada gözlerini açmıştır. Küçük yaştan beri oyunculuğa ilgisi olan Taner girdiği üniversite sınavlarında hayalini gerçekleştirmeyi başardı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nü kazandı.  Özellikle minyon görünümü ile yaşını göstermeyen başarılı oyuncu kısa zamanda genç kızların gözdesi olmuştur. 65 Kg de ve 175 cm boyu ile ideal vücut yapısına sahiptir. İlk ön plana çıktığı dizi İstanbul Altınları ile olmuştur. Sonrasında fark edilen oyuncu birçok dizi ve filmde rol almış genç yaşında uzun bir özgeçmiş yazmıştır. 2014 yılında Katil Joe tiyatro oyununda gösterdiği eşsiz başarıyla Afife Jale Tiyatro Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

Mucize Doktor Ali Kimdir ?

Mucize Doktor Ali Nerede Oynuyordu ?

Doktor Ali kimdir merak ediliyor. Yüzünü tanıdığımız ama çıkartamadığımız oyuncu hangi dizilerde oynuyordu?
2018 Dudullu Postası Tayfur
2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem II. Osman
2013-2015 Medcezir Mert Asım Serez
2013 Tatar Ramazan Çoban Ahmet
2013 Çıplak Gerçek Hazal’ın sevgilisi
2012 Kayıp Şehir Sadık
2011 İstanbul’un Altınları Mustafa ( Çıkış yaptığı dizisidir. )
2009 Kül ve Ateş Hayati
2009 Kapalı Çarşı Gıyabettin

Mucize Doktor Ali Nerede Oynuyordu ?

2009 yılında başlayan oyunculuk hayatı 2011 yılında İstanbul’un Altınları dizisindeki Mustafa rolü ile patlama yapmıştır. O yıllardaki deneyimler onu Mucize Doktor Ali Kimdir sorusuna cevap etmiştir. Fox Tv’de yayınlanacak dizide baş rol oyuncusu olmaya hak kazanmıştır. Kendisini son zamanlarda ise Medcezir dizisinden sonra 2016 yılında oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisindeki 2. Osman olarak biliyoruz.

İstanbul’un Altınları Mustafa 2011

Taner Ölmez dizi ve film oyunculuğunun yanında Ülker Albeni, Ülker Sunny, Piyale Pigafest gibi ünlü markaların reklam yüzü olarak Türkiye ekranlarında görülmüştür. Yüzünü her zaman hatırladığımız ancak eski dizilerinde baş rol oynamadığından çıkamadığımız Doktor Ali kimdir ? Taner Ölmez’in gerçek hayattaki sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile uzun süredir birliktelikleri evlilik yolunda hızla ilerlemektedir. Dünya evine girecekleri günü sabırsızlık içerisinde bekliyoruz.  Yakışıklı oyuncuyu İnstagram üzerinden takip etmek isterseniz @taner_olmez tagı ile kendisine ulaşabilirsiniz. Fox Tv’nin yeni projesinde yer alacak Taner Bey’in oyunculuğunu siz nasıl buluyorsunuz? Mucize Doktor Nazlı kimdir konumuzu okudunuz mu?

Mucize Doktor Ali Resimleri Fox Tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.