Mucize Doktor Ali Vefa Kimdir ? Taner Ölmez Yaş, Nereli, Boyu

Mucize Doktor Ali Vefa kimdir ilk tanıtım fragmanı yayınlanması ile merak edilen oyuncu oldu. Yakışıklı sanatçı Taner Ölmez yaşı, boyu, nereli gibi fiziksel özellikleri merak ediliyor. The Good Doctor dizisinin Türkçe oyuncuları kimdir baş rol oyuncusunu yakından tanıyalım.

Mucize Doktor Ali Vefa Kimdir ? Taner Ölmez Yaş, Nereli, Boyu

Mucize Doktor Ali Vefa Kimdir ? Taner Ölmez

Fox Tv’nin yeni dizisi Mucize Doktor oyuncuları belli oldu. İlk tanıtım fragmanının yayınlanması ile Taner Ölmez kimdir baş rol oyuncusu kim oldu akıllardaki meraklar silindi. Ali Vefa kimdir neden doktor oldu abisi kimdir dizideki rolü ve önemi nedir hepsini konumuzda bulabilirsiniz. Mucize Doktor başrol oyuncusu kimdir biraz yakından tanıyalım.

Mucize Doktor Ali Vefa Kimdir - Taner Ölmez

Taner Ölmez Kimdir ?

9 Ağustos 1986 İstanbul doğumludur. Aslında aynı dizide anlatıldığı gibi küçüklüğünden beri oyuncu olmak istiyordu. Bunun için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne giderek lisansını eline aldı. Afife Jale Tiyatro ödülüne layık görülmüştür.

Taner Ölmez Kimdir

Mucize Doktor Ali Vefa Taner Ölmez Yaş, Boy, Kilo

Mucize Doktor oyuncuları arasında baş rol doktoru Ali Vefa’yı canlandıran Taner Ölmez yaş boy kilo gibi fiziksel özellikleri nedir ?

  • Boy: 1,79 m
  • Yaş: 33
  • Kilo: 71 kg
  • Burcu: Aslan

Mucize Doktor Ali Vefa Taner Ölmez Yaş, Boy, Kilo

Mucize Doktor Ali Vefa’nın Hayatı ve Dizinin Konusu ?

Fox Tv’de yayınlanan muhteşem dizi “Mucize Doktor” başrolündeki Asistan Cerrah Doktor Ali Vefa, otistik bir doktordur. Küçük yaşta ailesini, ardından da bir çökme sonucunda kalasların altında kalan abisini kaybetmenin verdiği acıyla büyümüştür. Abisinin can verdiği çökmede kendisini kurtaran doktor tarafından büyütülmüş olan Ali Vefa, abisinin ölümünden çok etkilenmiş ve çocuklar küçük yaşta ölmesin, büyüyüp hayatı yaşasınlar diye küçük yaştan itibaren doktor (cerrah) olmaya karar vermiştir. Nihayetinden 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesini birincilikle bitirmiştir. Kendisini koruyan ve büyüten doktorun baş hekim olduğu Hayat Hastanesinde asistan doktor olarak çalışmak ister ama hastane yönetimi bunu reddederler. Başhekimin baskısı sounucunda asistan doktorluğu kabul edilir ama bu seferde asistanlığını yapacağı uzman doktor kendisini istemez. Bu arada hastane yönetimi de kaynıyordur. Hastane yönetimini baş hekimin elinden alıp ele geçirmek isteyen doktorlar vardır ve bu doktorlar Ali Vefa’nın rahatsızlığını kullanarak bu amaçlarını yerine getirmeye çalışırlar. Çünkü hastanenin başhekimi Ali Vefa’nın hastaneye kabul edilebilmesi için kendisini ortaya koymuş ve Ali Vefa’dan kaynaklı bir problem yaşanması halinde işinden istifa edeceğini dile getirmiştir.

Hayat Hastesinde dönen entrikaların ve Cerrah Doktor olmaya gönül vermiş Deha Cerrah Ali Vefa’nın hayat öyküsünün anlatıldığı ve ilk bölümüyle güzel reytingler yakalayan dizi her Perşembe Fox TV’de sizleri bekliyor!

Mucize Doktor Ali Vefa'yı Kim Oynuyor

Mucize Doktor Ali Vefa kimdir Taner Ölmez kim ? Yakışıklı oyuncu hakkında yaş boy kilo gibi özelliklerin yanında dizide canlandırdığı doktor rolünün senaryosunu bulabilirsiniz. Yazımıza eklenmesini istediğiniz Ali Vefa hakkında merak ettiklerinizi bize yorumlar kısmından gönderin.

Mucize Doktor Ali Vefa kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.