Mucize Doktor Ali’nin Küçüklüğünü Oynayan Adin Külçe Kim ?

Mucize Doktor Ali’nin küçüklüğünü oynayan Adin Külçe kim ? Ali Vefa’nın küçüklüğünü oynayan oyuncunun kim olduğu merak ediliyor. Tatlılığı ve duvarlara çizdiği eserler ile kendisi merak ediliyor. İşte usta oyuncunun küçüklük halini canlandıran Adin Külçe

Mucize Doktor Ali’nin Küçüklüğünü Oynayan Adin Külçe Kim ?

Mucize Doktor Küçük Ali Adin Külçe Kimdir ?

Fox Tv’nin 2019 2020 dizileri arasında yer alan Mucize Doktor oyuncuları arasında Ali Vefa’nın 6 yaşındaki küçüklüğünü oynayan Adin Külçe’nin kim olduğu dikkat çekiyor. Dizide otizim ve savant hastası olan bir çocuğu oynayacak. Dizi seti boyunca yanında bir psikolog küçük oyuncuya destek verecek.

Mucize Doktor Küçük Ali Adin Külçe Kimdir ?

Adin Külçe Kimdir ?

Ailesi tarafından İstanbul’da bulunan Leyla Şirin ajansına yazdırılan 7 yaşındaki yıldız ilk defa profesyonel bir rolde oynayacak. Henüz ilk okula başlamamış Adin yüzlerce küçük oyuncu arasından seçilerek geldi. Oynayacağı rol çok önemliydi. Üzerine çok büyük yatırım yapacak Fox Tv son olarak Ali Vefa’nın küçüklüğünü canlandıracak oyuncunun Adin Külçe olacağını belirledi. Dizi setinde ise sürekli oyuncuları ile oynaması dikkat çekti.

Adin Külçe Kimdir ?

Mucize Doktor Adin Külçe Oynadığı Projeler

7 yaşındaki küçük yıldız aslında DeFacto markasının reklam yüzüdür. Dizi projelerinde daha önce rol almamıştır. İlk olarak Mucize Doktor dizisi ile dizi hayatına başlayacak oyuncunun eğitim hayatının etkilenmemesi için çekimlerine erken başlanan dizi eylül ayında yayında olacak. Adin ise okul dışındaki zamanlarında dizi adresinde olarak çekimlerini tamamlayacak.

Mucize Doktor Adin Külçe Oynadığı Projeler

Mucize Doktor Ali’nin küçüklüğünü oynayan Adin Külçe kimdir oynadığı projeler hakkında sizlere özet bilgi verdik. Konumuza eklenmesini istediğiniz küçük Ali hakkındaki merak ettiklerinizi yorumlar kısmından bize yazın.

Mucize Doktor Ali’nin Küçüklüğünü Oynayan Adin Külçe Kimdir

YORUMLAR

  1. Yaşına rağmen çok iyi bir oyunculuk sergilemiş,otistik birini oynamak zor tebrik ediyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.