Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

Fox tv de yeni sezon için hummalı bir dizi çalışması daha başladı. Bu sezon biten veya erken final yapan dizilerin yerini dolduramayan Fox tv gelecek sezon planlarına aldığı Mucize Doktor Dizisinin oyuncu seçmelerine hız verdi.
MF Yapım’ın hazırlayacağı ve orjinali The Good Doctor dizisinin uyarlaması Mucize Doktor adlı dizinin oyuncu seçmeleri ve detaylı senaryolaştırma çalışmaları başladı. FOX tv için hazırlanan dizinin yönetmeni ise Yusuf Pirhasan.

Bu sezon dizilerden yana şansı çok gülmeyen Fox tv Çarşamba günleri bir türlü dikiş tutturamadı. En son yayınlanan Vurgun dizisi de Erkan Petekkaya ve Deniz Çakır gibi oyunculara rağmen sadece 6 bölüm sürdü ve erken final yapmak zorunda kaldı. Şimdi Çarşamba günleri Fox tv de dizi yayınlanmıyor. Cuma günleri de 5N1K dizisinden sonra başka dizi olmadığı için boş gelen ve yarışma yayınlayan Fox tv Mucize Doktor Dizisini ya cuma günü yada çarşamba günü yayınlayacak.

The Good Doctor dizisinin türk uyarlaması Mucize DoktorMucize Doktor Dizisinin Konusu Özeti

Mucize Doktor Dizisi Amarikan The Good Doctor dizisinde uyarlama olacak. Olaylar bir hastanede geçecek. Otizm ve Savant sendromlu bir doktorun çalışmış olduğu hastanede neler yaşayacağını konu alan bu dizi çok ilginizi çekecek eminiz. Orjinalinde doktor Shaun Murphy’nin yaşadıklarını konu alıyor ama ülkemizde başroldeki bu doktorun kim olacağı merak ediliyor.

Mucize Doktor Dizisinin Oyuncuları Başrollerde Kim Oynayacak?

Bizim aklımıza hemen Kutsi geldi. Daha önce ülkemizde yayınlanan Doktorlar dizisinde oldukça iyi iş çıkaran Kutsi Mucize Doktor Dizisinin de baş rolünde yer alabilir. Daha önce yine fox tv de yayınlanması beklenen Verda isimli diziyle gündeme gelen Kutsi dizinin ertelenmesi sebebiyle farklı teklifleri değerlendirdiğini söylemişti. Bakalım Kutsi baş rolde mi olacak onunla beraber Mucize Doktor Dizisinde başka hangi oyuncular yer bulacak zamanla kadrosu ve karakterleri belli oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Mucize Doktor Dizisinin oyuncu kadrosunda kimler varMucize Doktor Dizisinde oldukça sıradışı bir konu var. Çeşitli hastalıklara sahip olan doktor Shaun Murphy’nin çocuklukta yaşadığı travmaları ve hastaneye kabul edilme sürecini en başından itibaren izleyeceğimiz Mucize Doktor Dizisinin ülkemizde dizi konusunda oldukça ilgi alaka gerektiren alanlarda da izleyici çekip çekmeyeceği merak konusu olacak. Bakalım sıradışı dizi konuları ilgi görecek mi yoksa kısa sürede reyting alamadığı için erken final mi yapacak izleyip göreceğiz.

Fox tv de şimdi devam eden Bizim Hikaye dizisi de bir Amerikan dizisinden uyarlama olarak senaryolaştırılmış ancak ülkemizde oldukça büyük bir talep görmüştü. Bakalım Mucize Doktor Dizisinin akibeti nasıl olacak ilgi görecek mi? Mucize Doktor Dizisiyle ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Mucize Doktor Dizisi oyuncu seçmeleri devam ediyor. Bu konuda kendine güvenen yan ve figüran rollerde yer almak isteyenler MF Yapım ile temasa geçebilirler.

Mucize Doktor Dizisinin bilgileri detayları:

Mucize Doktor Dizisinin Kanalı: FOX TV
Mucize Doktor Dizisi Yönetmeni: Yusuf Pirhasan
Mucize Doktor Dizi Senaristi: MF Yapımın ANLAŞACAĞI SENARİST
Mucize Doktor Dizisinin Yapımcısı: MF Yapım
Mucize Doktor Dizisi Oyuncu Kadrosu: Henüz kesinleşen bir oyuncu bulunmuyor. Bilgiler geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz.
Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor: Bu konuda cast aşamasında olunduğu için henüz çekim mekanları belli değil. Ancak özel bir hastane ile anlaşılacağı ve dizinin orjinalinde olduğu gibi çok kalabalık olmayan saatlerde çekimlerin yapılacağı anlaşılıyor.

Mucize Doktor Dizisinin Fox tv de 2019-2020 sezonunda yayınlanacağı cuma veya çarşamba günleri izleyici ile buluşacağını şimdiden belirtelim. Mucize Doktor ne zaman başlayacak konuyla ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlere Mucize Doktor Dizisinin detaylarını paylaşmaya çalışacağız. Şimdilik hoşça kalın..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni (2 Yorum)

 1. Mucize doktordaki ilik nakli tam bir gaftı
  Günümüzde nakil artık bu şekilde yapılmıyor
  Zaten gönüllülüğün düşük olduğu ülkemizi derinden ve olumsuz etkileyecek
  Bunu telafi edilmesi gerekiyor
  Ve bu konuyu detaylı bilgilendiren bir bölüm çekilmesi gerekir
  Ayrıca babadan çocuğa %100 ilik uyumu olmaz
  Bu da ikinci gaftır

Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2019