Mucize Doktor Ferman Kimdir? Onur Tuna Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

34 Yaşındaki Onur Tuna, Fox Tv 2019-2020 sezonunda yayınlanan Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosunda Dr. Ferman karakteriyle yer aldı. Bir zamanların Flinta Mustafa’sı, Mucize Doktor Ferman Eryiğit Kimdir? Ünlü oyuncu daha önce hangi dizi oynuyordu hayatı geçmişi instagram hesabı ve sevgilisine ait özel bilgiler konumuzun detaylarında gizli.

Mucize Doktor Ferman Kimdir ? Onur Tuna Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Mucize Doktor Ferman Kimdir ?

195’lik boyuyla dikkat çekici bir yapısı olan Onur Tuna’nın hayat verdiği Doktor Ferman Eryiğit, Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa’nın ölen abisinin yerini manevi olarak dolduracak. İlk başlarda Ali’ye çok sert davranan ama bunun altında aslında başka bir konuun alduğu ortaya çıkan Ferman, Ali, Sevgilizi Beliz ve Hastanesi için elinden gelen herşeyi yapar. Ali’ye abilik ise bunlar arasında en önemlisidir. Kız kardeşinin hastalığı onun hayata bakışını sertleştirse ve hastalığı olan insanlardan psikolojik olarak kaçmaya çalışsada özünde altın gibi kalbi vardır. Hastanenin en iyi doktoru olan Ferman aynı zamanda hastanenin sahibi Beliz’in de sevgilisidir. Kıvılcım ve Tanju’ya karşı Ali’nin ve Beliz’in en büyük yardımcısıdır aynı zamanda.

Mucize Doktor Dizisi; Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Karakter bilgilerine ulaşmak için tıklayın…

Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? Hangi Hastane öğrenmek için tıklayın…

Mucize Doktor Hangi Gün, Tekrarı Ne Zaman öğrenmek için tıklayın…

 

Onur Tuna Kimdir?

195 cm yüksek boyu ile dizi içinde ve güncel hayatta dikkat çeken Onur Tuna 1985 Çanakkale doğumludur. 87 Kg ağırlığında görünümü güzel bir fiziğe sahiptir. Yengeç burcu olan Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna küçük yaşından beri ses taklitleri yapmaktadır. Zaman zaman ailesi tarafından artık yeter bu kadar ses çıkartma denilerek baskılanmaya çalışılmış ise de içindeki yetenek onu Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’ne kayıt ettirmiştir. Ancak mezuniyetinden sonra ses sanatçısı olmak yerine oyuncu olmayı tercih etmiştir. Yönetmenlerin aradığı fiziğe ve yeteri yakışıklılığa sahip olan Onur oyunculuk dünyasına ilk adımlarını mezun olduğu yıllarda atmaya başlamıştır. Figuran olarak hiç bir yerde oynamadan direk Filinta dizisinde başrol oyunculuğu teklif edilmiştir. Türkiye tarihinde direk başrol oyuncusu olan sayılı sanatçılardan birisidir.

Mucize Doktor Ferman Kimdir ?

Onur Tuna Hangi Dizilerde Oynadı?

İlk dizisinde başrol oynayan Onur bundan sonra atacağı tüm adımlara çok dikkat etmesi gerekiyordu. Seçeceği projeler onun yüzü ile bütünleşecekti. Şimdi Polat Alemdar komedi filmi çekerse durum çok etkileyici olmaz. Onur da bunun farkında olarak Mucize Doktor Ferman kimdir sorusuna yanıt olacağı yıla kadar dikkat ile şöhret basamaklarını çıkıyordu. Filinta’dan sonra reyting rekorları kırmış Cesur Yürek dizisinde rol aldı. Geçtiğimiz sezona kadar yayınlanmaya devam eden Yasak Elma dizisinde başrol oyuncusu olarak uzun yıllar rol almıştı. Dizinin sosyal medyada çıkan ve kuliste 19 yaşında bir kıza taciz iddiası haberlerinden sonra sezon finalinde sözleşmesini uzatmayacağını söylemiştir. Bunun üzerine bu güne kadar üç bayan ve Onur Yasak Elma dizisinden ayrılmıştır. Yeni sezonda devam edip etmeyeceği tartışmalı olan dizide rol almayacak. Onur, yeni projenin senaryosunu okumuş ve beğenmiştir. Japon dizisinden uyarlanan The Good Doctor dizisinin Türkçe versiyonuna Ferman karakteriyle dahil edilmişir.

Kendisini tanıdığımız Alihan karakterinden sonra Ferman olarak karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Oyuncumuzu @onurtuna instagram hesabı ile takip edebilir kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisini yeni sezonda da ailesi gibi gördüğü Fox Tv’de izlemeye devam edeceğiz.
Mucize Doktor Ferman Hangi Dizide Oynuyordu ?

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.