Mucize Doktor Ferman Kimdir ? Onur Tuna Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

34 Yaşındaki Onur Tuna Fox Tv 2019-2020 sezonunda yayınlanacak dizilerin oyuncu kadrosu listesinde yer aldı. Yüzünü tanıdığımız bir yerden hatırladığımız Mucize Doktor Ferman Kimdir ? Ünlü oyuncu daha önce hangi dizi oynuyordu hayatı geçmişi instagram hesabı ve sevgilisine ait özel bilgiler konumuzun detaylarında gizli.

Mucize Doktor Ferman Kimdir ? Onur Tuna Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Mucize Doktor Ferman Kimdir ?

195 cm yüksek boyu ile dizi içinde ve güncel hayatta dikkat çeken Onur Tuna 1985 Çanakkale doğumludur. 87 Kg ağırlığında görünümü güzel bir fiziğe sahiptir. Yengeç burcu olan Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna küçük yaşından beri ses taklitleri yapmaktadır. Zaman zaman ailesi tarafından artık yeter bu kadar ses çıkartma denilerek baskılanmaya çalışılmış ise de içindeki yetenek onu Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’ne kayıt ettirmiştir. Ancak mezuniyetinden sonra ses sanatçısı olmak yerine oyuncu olmayı tercih etmiştir. Yönetmenlerin aradığı fiziğe ve yeteri yakışıklılığa sahip olan Onur oyunculuk dünyasına ilk adımlarını mezun olduğu yıllarda atmaya başlamıştır. Figuran olarak hiç bir yerde oynamadan direk Filinta dizisinde başrol oyunculuğu teklif edilmiştir. Türkiye tarihinde direk başrol oyuncusu olan sayılı sanatçılardan birisidir.

Mucize Doktor Ferman Kimdir ?

Mucize Doktor Ferman Hangi Dizide Oynuyordu ?

İlk dizisinde başrol oynayan Onur bundan sonra atacağı tüm adımlara çok dikkat etmesi gerekiyordu. Seçeceği projeler onun yüzü ile bütünleşecekti. Şimdi Polat Alemdar komedi filmi çekerse durum çok etkileyici olmaz. Onur da bunun farkında olarak Mucize Doktor Ferman kimdir sorusuna yanıt olacağı yıla kadar dikkat ile şöhret basamaklarını çıkıyordu. Filinta’dan sonra reyting rekorları kırmış Cesur Yürek dizisinde rol aldı. Geçtiğimiz sezona kadar yayınlanmaya devam eden Yasak Elma dizisinde başrol oyuncusu olarak uzun yıllar rol almıştı. Dizinin sosyal medyada çıkan ve kuliste 19 yaşında bir kıza taciz iddiası haberlerinden sonra sezon finalinde sözleşmesini uzatmayacağını söylemiştir. Bunun üzerine bu güne kadar üç bayan ve Onur Yasak Elma dizisinden ayrılmıştır. Yeni sezonda devam edip etmeyeceği tartışmalı olan dizide rol almayacak Onur yeni projenin senaryosunu okumuş ve beğenmiştir. Japon dizisinden uyarlanan The Good Doctor dizisinin Türkçe versiyonunda Mucize Doktor Ferman kimdir sorusuna yanıt olmaktan gurur duymuştur. Kendisini tanıdığımız Alihan karakterinden sonra Ferman olarak karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Oyuncumuzu @onurtuna instagram hesabı ile takip edebilir kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisini yeni sezonda da ailesi gibi gördüğü Fox Tv’de izlemey devam edeceğiz.

Mucize Doktor Ferman Hangi Dizide Oynuyordu ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2019