Mucize Doktor Hangi Gün Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor ?

Fox Tv’nin yeni dizisi Mucize Doktor’un çekimleri başlandı. Eylül’ün 3. haftası için gün alan dizi Mucize Doktor hangi gün tekrarı ne zaman yayınlanıyor merak ediliyor. Dizinin yeni bölümlerini takip etmek isteyenler hangi günü beklemelidir ?

Mucize Doktor Hangi Gün Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor ?

Mucize Doktor Hangi Gün Yayınlanıyor ? Fox Tv

Yeni dizisini tanıtan Fox Tv çekimlerine başladığı diziden ilk set sahnelerini sosyal medyada yayınladı. MF Yapım’ın yeni dizisinde başrol oyuncusu da çok tartışılmıştı. Mucize Doktor oyuncuları arasında olma teklifini kabul ederek baş rol oynayacak isim belli oldu. Alakalı konumuzdan dizi oyuncularını takip edebilirsiniz. Taner Ölmez ile imza atan dizi yönetmeni Yusuf Piraslan yeni proje için çok ümitli olduğunu söyledi. Senaryosunun alt yapısı Kore’den alınan dizinin orjinal adı Good Doctor. Gelecek bölüm tüyolarını kolaylıkla Kore dizisinden takip edebilmeniz mümkün. Mucize Doktor hangi gün yayınlanıyor merak ediliyor. Diziyi takip etmek isteyenler Fox Tv’nin yayın akışında diziyi bulabilirler.

Mucize Doktor Hangi Gün Yayınlanıyor Fox Tv

Mucize Doktor Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor Tekrar Bölümleri

Dizinin tekrar bölümleri de çok takip ediliyor. Mucize Doktor tekrarı ne zaman yayınlanıyor tekrar bölümleri hakkında sizlere müjdeli haberimiz var. Eğer siz de Mucize Doktor tekrarı izlemek istiyorsanız yayın günü ve saati beklemenize gerek yoktur. Dizinin geçmiş bölümlerini Fox.com.tr adresinden takip edebiliyorsunuz. Kota dostu yayınları ile reklam arası olmadan tüm dizilerin geçmiş bölümlerini izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor Tekrar Bölümleri

Mucize Doktor Ne Zaman Başlıyor ?

Merak edilen ise Good Doctor Türkçe meali ne zaman başlayacak ? İlk bölümü hangi gün ve saatte yayınlanacak. Henüz sezon dizilerini ve günlerini açıklamayan Fox Tv premium saatlerde olacak dizisi için gününü belirlemedi. Bizim ise kulislerden edindiğimiz bilgilere göre dizinin yeni bölümünün salı günleri yayınlanacağı doğrultusunda. Mucize Doktor hangi gün yeni bölümünü yayınlayacağını açıkladığında konumuzu güncelleyerek sizlere en doğru bilgiyi ileteceğiz. MF Yapım’a 2019-2020 Fox Tv dizileri arasına böyle güzel bir yapım ile eşlik ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Siz Mucize Doktor kadrosunu ve senaryosunu nasıl buldunuz ? Yorumlar kısmından bize yazınız.

Mucize Doktor Ne Zaman Başlıyor ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.