Mucize Doktor Berhayat Hastanesi Nerede?

Mucize Doktor Berhayat Hastanesi nerede? Doktor Ali Vefa‘nın çalıştığı Berhayat Hastanesi hangi semtte? Hastenin gerçek adı nedir? Berhayat Hastanesi adresi nedir?

Mucize Doktor Berhayat Hastanesi Nerede - Ali Vefa

 

Mucize Doktor Dizisindeki BerHayat Hastanesi Nerede ?

Berhayat Hastanesi nerede diye merak eden izleyicilerimize yardımcı olmak istiyoruz. Ali Vefa‘nın çalıştığı hastane tamamı ile kurgu üzerine de olsa gerçekte böyle bir hastane vardır. Ali VEFA‘nın amacı ise abisinin ve kendisinin yaşadıklarından sonra büyümeden hiçbir çocuk ölmesin. Varı yoğu ile içgüdüsel olarak doktor olmuş adeta hastalığı hissederek iyileştiren Ali Vefa aslında yabancı bir dizinin Türkçe uyarlamasıdır. Gerçek Hayat Hastanesi markası ile bağlantısı yoktur.

VM Medical Park Pendik Hastanesi - Mucize Doktor Ali Vefa

 

Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Dizinin nerede çekildiğine dair ayrıntıları yazdığımız konumuzu okumanızı öneriyoruz. Kullanımda olmayan hastanenin dizi için iki katını tadilat yapan yapım firması sezona iddialı bir fragman ile başladı. Herkes şimdi Ali Vefa kimdir ve dizinin çekildiği Hayat Hastanesi nerededir bunu merak ediyor. İstanbul’un İzmit çıkışındaki kullanıma kapalı olan hastane hakkında detaylara ulaştıkça siz değerli okurlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor

Mucize Doktor Hayat Hastanesi nerede dizi nerede çekiliyor ? Doktor Ali Vefa’nın Mucize Doktor tanıtım fragmanında çalıştığı hastaneyi tanıtması herkesin dikkatini çekti. Dizinin çekildiği adres ile birlikte merak ettiğiniz konuları bize yorumlar kısmından iletiniz.

Mucize Doktor Berhayat Hastanesi nerede çekiliyor


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mucize Doktor Berhayat Hastanesi Nerede? (1 Yorum)

  1. merhabalar bizler ali vefa’yı canlandıran oyuncuyu görmek istiyoruz. İnstagramından yazdık ama cevap vermedi bu hastaneye nasıl gideriz.

Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2019