Mucize Doktor Hayat Hastanesi Nerede ?

Mucize Doktor Hayat Hastanesi nerede ? Doktor Ali Vefa’nın çalıştığı Hayat Hastanesi doktoru gerçekte kimi canlandırıyor ? Hayat Hastanesi doktorları ve dizinin çekildiği bu Hayat Hastanesi nerede ?

Mucize Doktor Hayat Hastanesi Nerede

Mucize Doktor Dizisindeki Hayat Hastanesi Nerede ?

Hayat Hastanesi nerede diye merak eden izleyicilerimize yardımcı olmak istiyoruz. Ali Vefa’nın çalıştığı hastane tamamı ile kurgu üzerine de olsa gerçekte böyle bir hastane vardır. Ali’nin amacı ise abisinin ve kendisinin yaşadıklarından sonra büyümeden hiçbir çocuk ölmesin. Varı yoğu ile içgüdüsel olarak doktor olmuş adeta hastalığı hissederek iyileştiren Ali Vefa aslında yabancı bir dizinin Türkçe uyarlamasıdır. Gerçek Hayat Hastanesi markası ile bağlantısı yoktur.

Mucize Doktor dizisindeki Hayat Hastanesi Nerede

Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Dizinin nerede çekildiğine dair ayrıntıları yazdığımız konumuzu okumanızı öneriyoruz. Kullanımda olmayan hastanenin dizi için iki katını tadilat yapan yapım firması sezona iddialı bir fragman ile başladı. Herkes şimdi Ali Vefa kimdir ve dizinin çekildiği Hayat Hastanesi nerededir bunu merak ediyor. İstanbul’un İzmit çıkışındaki kullanıma kapalı olan hastane hakkında detaylara ulaştıkça siz değerli okurlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor

Mucize Doktor Hayat Hastanesi nerede dizi nerede çekiliyor ? Doktor Ali Vefa’nın Mucize Doktor tanıtım fragmanında çalıştığı hastaneyi tanıtması herkesin dikkatini çekti. Dizinin çekildiği adres ile birlikte merak ettiğiniz konuları bize yorumlar kısmından iletiniz.

Mucize Doktor Hayat Hastanesi nerede

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2019